1 вересня в Україні стартував 9 сезон "Х-фактору". Як і в минулому сезоні, зірковими суддями проекту стали співачка Настя Каменських, яка виступає під псевдонімом NK, секс-символ українського шоу-бізнесу співак Олег Винник, музикант та співак Дмитро Шуров, більш відомий як Pianoбой, та талановитий композитор і співак Андрій Данилко.

Читайте також: Х-фактор 9 сезон 8 випуск: чим вразили суддів учасники на 8 кастингу

Згідно з анонсом, шоу відзначиться кількома змінами. Так, на проект прийдуть відомі зірки 1990-их та 2000-их. Окрім цього, автори проекту покажуть закулісне життя учасників "Х-фактор" в стилі реаліті-шоу. Відтак, люди зможуть зазирнути за лаштунки популярного шоу та побачити, як відбувається підготування до виступу.

Сьомий кастинг "Х-фактора" провели 13 жовтня у Чернівцях. Талановиті вокалісти вразили зіркових суддів шоу, відтак чимало українців пройшли до наступного етапу проекту.

На жаль, один із суддів шоу Андрій Данилко не зміг бути присутнім на цьому кастингу, тому з'явилися нові умови: учасник проходить до тренувального табору, якщо отримує 2 "так" від членів журі.

Першим на сцену грандіозного шоу "Х-фактор" вийшов кумедний гурт "Оркестр гарного настрою". Хлопці зіграли кавер-пародію "Їду на Глеваху". Гурт своїм артистичним виступом підняв настрій всім присутнім. Судді сказали їм три "так", тому гурт пройшов до тренувального табору.

Х-фактор 9 сезон 7 випуск дивитись онлайн: виступ гурту "Оркестр гарного настрою" (відео завантажиться пізніше)

Наступною виступала чарівна дівчина Тіджері Шей з Нігерії, яка навчається у Вінниці на лікаря. Вона заспівала пісню Andra Day – "Rise up". Глядачі аплодували стоячи. Членам журі також сподобалося її виконання, тому вони віддали їй три "так". Дівчина невпевнено стояла на підборах, тому Олег Винник відніс її до ведучого.

Х-фактор 9 сезон 7 випуск дивитись онлайн: виступ Тіджері Шей


Далі на кастинг шоу прийшли солдати з військової частини, яким допомагав маленький хлопчик, що грав на барабанах. Цей гурт "3029" виконав пісню гурту "Тінь Сонця" – "Їхали козаки". Їх виступ приємно вразив суддів, тому вони отримали три "так" та пройшли до наступного туру.

Х-фактор 9 сезон 7 випуск дивитись онлайн: виступ гурту "3029"


Читайте також: Х-фактор 9 сезон 5 випуск: хто завоював серця суддів на кастингу у Вінниці

Четвертою прийшла на кастинг мила 16-річна дівчина Маріам Пачулія. Вона красиво заспівала пісню Ніно Катамадзе – "Once on the street". Члени журі були в захваті від її голосу, проте їхні думки розділилися. Настя Каменських та Дмитро Шуров сказали їй "так", а Олег Винник віддав своє "ні". Та все ж Маріам пройшла далі.

Х-фактор 9 сезон 7 випуск дивитись онлайн: виступ Маріам Пачулія


Після цього на сцену вийшов позитивний Георгій Жуков, який заспівав пісню Макса Барских "Тумани". Своїм виступом чоловік розсмішив глядачів, оскільки співати він не вмів. Але його пісня підняла настрій членам журі, вони навіть вийшли танцювати. В результаті Георгій отримав три "ні", але пообіцяв прийти наступного року.

Х-фактор 9 сезон 7 випуск дивитись онлайн: виступ Георгія Жукова

Наступною виступила Ярослава Хома – дружина відомого українського співака Дзідзьо. Вона виконала авторську пісню "Чиста, як сльоза". Судді позитично оцінили її виступ, Олег Винник та Настя Каменських сказали "так", а Дмитро Шуров – "ні", все ж дівчина пройшла до тренувального табору.

Х-фактор 9 сезон 7 випуск дивитись онлайн: виступ Ярослави Хоми


Сьомим виступив неординарни гурт "Unstable", учасники якого працюють у IT-сфері, але хочуть стати відомими музикантами. У своєму запальному виступі вони виконали частини різних хітів від джазу до року. Гурт отримав "так" від всіх членів журі, тому пройшли до наступного туру.

Х-фактор 9 сезон 7 випуск дивитись онлайн: виступ гурту "Unstable"


Читайте також: Х-фактор 9 сезон 4 випуск: які неочікувані учасники прийшли на четвертий кастинг шоу

Після цього вирішив підкорити суддів грузинець Дмитро Вардошвілі. Він емоційно виконав пісню Олександра Серова "Я люблю тебе до сліз". В кінці його виступу всі глядачі почали аплодувати стоячи. Дмитро отримав від членів журі три "так", тому він пройшов далі.

Х-фактор 9 сезон 7 випуск дивитись онлайн: виступ Дмитра Вардошвілі

Далі виступила яскрава 26-річна дівчина Ірина Гриців. Вона енергійно заспівала пісню Дани Соколової "Індіго". Судді шоу були вражені її унікальним голосом, тому безперечно віддали їй три "так". Дівчина пройшла до тренувального табору.

Х-фактор 9 сезон 7 випуск дивитись онлайн: виступ Ірини Гриців


Десятим учасником став Руслан Озирський. Чоловік виконав пісню про кохання "Мамо, я закохався" (виконавець – Роман Скорпіон), проте суддей не заполонив його виступ. Вони сказали йому два "ні", лише Настя Каменських сказала "так".

Х-фактор 9 сезон 7 випуск дивитись онлайн: виступ Руслана Озирського


Потім на сцену "Х-фактора" вийшла неймовірна дівчина Ольга Децик. Вона оригінально заспівала пісню гурту "Один в каное" – "Небо", якою захопила серця суддів. В результаті Ольга отримала від членів журі три "так" та пройшла до наступного туру.

Х-фактор 9 сезон 7 випуск дивитись онлайн: виступ Ольги Децик


Читайте також: Х-фактор 9 сезон 3 випуск: хто заполонив суддів своїм талантом на кастингу

Наступним вийшов на сцену Юрій Васильцев, який приймав участь у кастингу 8 сезону шоу "Х-фактор". Цього разу він виконав пісню Наталії Могилевської "Все хорошо". Судді були здивовані виступом Юрія, але все ж віддали йому два "так", тільки Олег Винник сказав "ні", тому Юрій пройшов до тренувального табору.

Х-фактор 9 сезон 7 випуск дивитись онлайн: виступ Юрія Васильцева


Тринадцятою виступила чарівна дівчина Олена Супрович. Вона емоційно виконала пісню Jennifer Hudson – "One night only". Судді сказали, що її виступ був дуже талановитим, тому віддали їй всі "так". Олена пройшла далі.

Х-фактор 9 сезон 7 випуск дивитись онлайн: виступ Олени Супрович


Читайте також: Х-фактор 9 сезон 2 випуск: хто розчулив та здивував суддів шоу

Після цього на сцену "Х-фактора" вперше за 9 сезонів шоу прийшла дівчина-реперка Анна Фещенко. Вона круто зачитала авторську пісню "Топим жир", яка дуже вразила членів журі. Проте вони почали сумніватися, Настя Каменських сказала "ні", а Олег Винник та Дмитро Шуров віддали "так", тому Анна продовжуватиме співати в тренувальному таборі.

Х-фактор 9 сезон 7 випуск дивитись онлайн: виступ Анни Фещенко


Останнім виступив Марк Савін, який до цього брав участь у "Фабриці зірок" та навіть співав на великій сцені. Він душевно виконав пісню Paolo Nutini – "Iron Sky". Судді сказали йому три "так", тому Марк пройшов до наступного туру.

Х-фактор 9 сезон 7 випуск дивитись онлайн: виступ Марка Савіна

Читайте також: Х-фактор 9 сезон 1 випуск: хто підкорив суддів у перший прем'єрний день кастингу

Х-ФакторЦе музичне талант-шоу, основною метою якого є пошук і розвиток пісенного таланту конкурсантів. Всі конкурсанти обираються шляхом публічних прослуховувань. 1 вересня 2018 року в Україні стартував 9 сезон шоу "Х-фактор".