1 вересня в Україні стартував 9 сезон "Х-фактору". Як і в минулому сезоні, зірковими суддями проекту стали співачка Настя Каменських, яка виступає під псевдонімом NK, секс-символ українського шоу-бізнесу співак Олег Винник, музикант та співак Дмитро Шуров, більш відомий як Pianoбой, та талановитий композитор і співак Андрій Данилко.

Читайте також: Х-фактор 9 сезон 6 випуск: якими унікальними голосами дивували учасники на 6 кастингу

Згідно з анонсом, шоу відзначиться кількома змінами. Так, на проект прийдуть відомі зірки 1990-их та 2000-их. Окрім цього, автори проекту покажуть закулісне життя учасників "Х-фактор" в стилі реаліті-шоу. Відтак, люди зможуть зазирнути за лаштунки популярного шоу та побачити, як відбувається підготування до виступу.

П'ятий кастинг "Х-фактора" провели 29 вересня у Вінниці. Талановиті вокалісти вразили зіркових суддів шоу, відтак чимало українців пройшли до наступного етапу проекту.

Першим на сцену грандіозного шоу Х-фактора вийшов харизматичний хлопець Нкосіябо Масуку з Зімбабве. Він зізнався, що навчається у Вінниці та захоплюється піснями Винника. Тому хлопець щиро виконав саме його пісню – "Щастя буває різне", проте суддів не вразив голос Нкосябе, тому йому сказали "ні", він не пройшов далі.

Х-фактор 9 сезон 5 випуск дивитись онлайн: виступ Нкосіябо Масуку


Наступною виступала мила дівчина Марія Чанева. Вона заспівала пісню сербської співачки Марії Шеріфович "Molitva", яка колись перемогла на Євробаченні-2007. Члени журі були приємно враженні виконанням, тому вона отримала чотири "так". Дівчина пройшла до тренувального табору.

Х-фактор 9 сезон 5 випуск дивитись онлайн: виступ Марії Чаневи


Далі піднялися на сцену харизматичні хлопці, яких знають як гурт "Руки в брюки". Вони заспівали запальну авторську пісню "Мальчик", якою заполонили глядачів. Від суддів гурт отримав чотири "так" тому пройшов до наступного туру. Після їхнього виступу на сцену вийшли Настя Каменських і Дмитро Шуров, які зіграли на інструментах та заспівали для глядачів.

Х-фактор 9 сезон 5 випуск дивитись онлайн: виступ гурту "Руки в брюки"


Четвертим співав добродушний Валентин Столярчук, який мріє стати відомим співаком, але після тяжкої операції боїться виходити на сцену. Хлопець зворушливо виконав пісню Sting – "Shape of my heart". Судді були заворожені його голосом, тому впевнено віддали виконавцю чотири "так".

Х-фактор 9 сезон 5 випуск дивитись онлайн: виступ Валентина Столярчука


Потім вийшла виступати неординарна дівчина Ліора Котляр, яка прийшла, за її словами, "творити чудо" на сцені Х-фактору. Вона заспівала пісню Imagine Dragons – "Radioactive", якою заполонила членів журі. Судді сказали чотири "так", тому Ліора пройшла до тренувального табору.

Х-фактор 9 сезон 5 випуск дивитись онлайн: виступ Ліори Котляр


Читайте також: Х-фактор 9 сезон 3 випуск: хто заполонив суддів своїм талантом на кастингу

Шостим вийшов на сцену Василь Туркін. Він виконав пісню Елвіса Преслі "Can't Help Falling in Love". Його виконання сподобалося суддям шоу. В результаті хлопець отримав чотири "так" та пройшов до наступного туру.

Х-фактор 9 сезон 5 випуск дивитись онлайн: виступ Василя Туркіна


Далі заспівала чарівна дівчина Вікторія Попова. Вона нині є вуличною музиканткою та виступає в Німеччині. Дівчина під акомпанемент гітари виконала веселу авторську пісню "The first time". До неї на сцену піднялися Дмитро Шуров та Настя Каменських, які допомогли їй виступити. Вікторія отримала від членів журі три "так", лише від Андрія Данилка – "ні".

Х-фактор 9 сезон 5 випуск дивитись онлайн: виступ Вікторії Попової


Наступними пришли здивувати суддів своїм талантом артистичні хлопці з гурту "Lucky4". Квартет заспівав власну позитивну пісню "Тебе ловлю". Настя Каменських відповіла, що їй сподобався їхній виступ, тому сказала "так". До неї приєдналися Олег Винник та Pianoboy, проте Андрій Данилко сказав "ні". Все ж хлопці пройшли до тренувального табору.

Х-фактор 9 сезон 5 випуск дивитись онлайн: виступ гурту "Lucky4"


Дев’ятим вийшов поважний чоловік Валерій Юрченко, який вже знайомий з шоу-бізнесом, адже виступає пародистом в різних передачах. Він виконав пісню Валерія Меладзе "Небеса". Проте члени журі довго радилися і вирішили дати Валерію ще дві години, щоб порепетирувати, а тоді прийти знову. Другий раз він заспівав пісню Муслима Магомаєва "Синя вічність". Суддям це виконання сподобалося більше, тому Валерій отримав три "так," а Дмитро Шуров сказав "ні".

Х-фактор 9 сезон 5 випуск дивитись онлайн: виступ Валерія Юрченка

Після цього спробувати себе на шоу Х-фактора прийшов енергійний гурт "Bakenbardy". Вони розпалили зал авторською піснею "Стафілокок-Дмитро" та дуже сподобалися членам журі. Тому хлопці отримали чотири "так" та пройшли далі.

Х-фактор 9 сезон 5 випуск дивитись онлайн: виступ гурту "Bakenbardy"


Наступним виступила 16-річна Валерія Ковалевська, яка брала участь у проекті "Україна має талант. Діти". Дівчина виконала сильну пісню гурту "The Hardkiss" – "Helpless". Суддів завоював талант Валерії, проте вони віддали їй лише два "так", а Дмитро Шуров та Настя Каменських сказали "ні", щоб дати дівчині поштовх на майбутнє. Валерія не пройшла до наступного туру.

Х-фактор 9 сезон 5 випуск дивитись онлайн: виступ Валерії Ковалевської

Читайте також: Х-фактор 9 сезон 2 випуск: хто розчулив та здивував суддів шоу

Дванадцятою вийшла на сцену весела Ліліана Горулько, яка працює провідницею в потязі, а разом з цим співає. Жінка заспівала пісню гурту "Міраж" – "Ніч пройшла". Думки членів журі розділилися: Настя Каменських та Олег Винник сказали "так", а Андрій Данилко та Дмитро Шуров – "ні".

Х-фактор 9 сезон 5 випуск дивитись онлайн: виступ Ліліани Горулько


Далі співала впевнена в собі 19-річна дівчина Аміна Джафарова. Вона виконала запальну пісню Clean Bandit feat. Zara Larsson – "Symphony". ЇЇ виступ та неймовірний голос зачарував суддів, тому вони беззаперечно віддали Аміні чотири "так".

Х-фактор 9 сезон 5 випуск дивитись онлайн: виступ Аміни Джафарової

Читайте також: Х-фактор 9 сезон 1 випуск: хто підкорив суддів у перший прем'єрний день кастингу

Чотирнадцятим виступив жартівливий Юрій Стасюк – "Містер 1000 вольт", який отримав цей псевдонім від Сергія Сосєдова на 6 сезоні "Х-фактору". Хлопець відразу вразив всіх репом про кожного з членів журі, а потім кумир виконавця Олег Винник заспівав разом із ним пісню "Не ти". Все ж, Юрій не пройшов далі.

Х-фактор 9 сезон 5 випуск дивитись онлайн: виступ Юрія Стасюка


Пізніше вийшла на сцену яскрава дівчина Олена Пасіхова, яка нині працює вчителькою математики. Дівчина виконала енергійну пісню Gloria Gaynor – "I Will Survive", яка вразила членів журі. В результаті виступу судді віддали їй чотири "так".

Х-фактор 9 сезон 5 випуск дивитись онлайн: виступ Олени Пасіхової


Наступним на "Х-фактор" прийшов ексцентричний гурт "Фаля". Вони виконали оригінальну авторську пісню "Не хочеш срати – не мучай ср*ку". Судді шоу були здивовані їхнім виступом, тому почали критикувати тріо. Загалом, дивному гурту "Фаля" поставили два "ні" Андрій Данилко та Олег Винник та два "так" – Настя Каменських та Дмитро Шуров.

Х-фактор 9 сезон 5 випуск дивитись онлайн: виступ гурту "Фаля"


Останнім виступив харизматичний Олександр Куцелик. Хлопець щиро та впевнено виконав пісню Bee Gees – "I Started A Joke". Члени журі шоу схвально відреагували на його виступ, тому сказали Олександрові чотири "так" – відповідно він прошов до наступного туру.

Х-фактор 9 сезон 5 випуск дивитись онлайн: виступ Олександра Куцелика

Х-ФакторЦе музичне талант-шоу, основною метою якого є пошук і розвиток пісенного таланту конкурсантів. Всі конкурсанти обираються шляхом публічних прослуховувань. 1 вересня 2018 року в Україні стартував 9 сезон шоу "Х-фактор".