1 вересня в Україні стартував 9 сезон "Х-фактору". Як і в минулому сезоні, зірковими суддями проекту стали співачка Настя Каменських, яка виступає під псевдонімом NK, секс-символ українського шоу-бізнесу співак Олег Винник, музикант та співак Дмитро Шуров, більш відомий як Pianoбой, та талановитий композитор і співак Андрій Данилко.

Читайте також: Х-фактор 9 сезон 5 випуск: хто завоював серця суддів на кастингу у Вінниці

Згідно з анонсом, шоу відзначиться кількома змінами. Так, на проект прийдуть відомі зірки 1990-их та 2000-их. Окрім цього, автори проекту покажуть закулісне життя учасників "Х-фактор" в стилі реаліті-шоу. Відтак люди зможуть зазирнути за лаштунки популярного шоу та побачити, як відбувається підготування до виступу.

Четвертий кастинг "Х-фактора" провели 22 вересня у Львові. Талановиті вокалісти вразили зіркових суддів шоу, відтак чимало українців пройшли до наступного етапу проекту.

Першою на сцену грандіозного шоу Х-фактора вийшла екстравагантна Євгенія Даценко. Жінка заспівала енергійну пісню "Какая дама пропадает" Катерини Галіціної. Проте судді не змогли позитивно оцінити її виступ. Жінка отримала "так" від Андрія Данилка та Олега Винника, але Настя Каменських та Дмитро Шуров сказали "ні".

Х-фактор 9 сезон 4 випуск дивитись онлайн: виступ Євгенії Даценко


Наступною підкорювати серця суддів вирішила мила 17-річна дівчина Оксана Івасів, яка приїхала з окупованого Криму. Вона зворушливо виконала пісню "Обійми" гурту "Океан Ельзи", і цим розчулила журі шоу. Тому судді зі сльозами на очах сказали чотири "так", Оксана пройшла до наступного туру.

Х-фактор 9 сезон 4 випуск дивитись онлайн: виступ Оксани Івасів


Третіми на сцену вийшов інструментальний гурт "Joryj Kloc". Вони заспівали веселу пісню "Біда". Судді не змогли всидіти на місці під такі запальні мотиви, тому вибігли на сцену і влаштували музичну імпровізацію з учасниками. В результаті гурт отримав від журі чотири "так", тому пройшов до тренувального табору.

Х-фактор 9 сезон 4 випуск дивитись онлайн: виступ Joryj Kloc


Далі заспівав Саймон Грибач із Кракова. Він зізнався, що любить співати, тому хоче здійснити свою мрію – потрапити до шоу Х-фактора. Саймон душевно виконав пісню Сhris Іsaak "Wicked Game". Він заполонив суддів своїм чудовим голосом, а зал аплодував стоячи. Тому хлопець почув від журі чотири "так".

Х-фактор 9 сезон 4 випуск дивитись онлайн: виступ Саймона Грибача

Читайте також: Х-фактор 9 сезон 2 випуск: хто розчулив та здивував суддів шоу

Наступним прийшов на кастинг шоу поважний чоловік Юрій Селін. Він заспівав зворушливу пісню Любові Успенської "Небо" про втрачене кохання. Настя Каменських в кінці виступу навіть підійшла і обійняла виконавця. Судді оцінили виступ Юрія позитивно та віддали три "так", одне "ні" сказав Pianoboy. Та все ж чоловік пройшов далі.

Х-фактор 9 сезон 4 випуск дивитись онлайн: виступ Юрія Селіна


Шостими виступили колоритна пара "McDovbush & Natalka Poltavka". Вони вже з’являлися на публіці, тому почувалися на сцені впевнено. Дует відразу заінтригував суддів, адже вони заспівали перероблену пісню Насті Каменських та Потапа "Не пара". За цей веселий виступ пара отримала три "так" та одне "ні" від Олега Винника, але пройшла до тренувального табора.

Х-фактор 9 сезон 4 випуск дивитись онлайн: виступ гурту "McDovbush & Natalka Poltavka"


Далі пробувати себе на кастингу прийшла чарівна дівчина Ірина Шийко зі Львова. За освітою вона актриса, але співати любить ще з дитинства. Дівчина виконала зворушливу пісню виконавця Sam Smith – "Writing’s On The Wal" та отримала "так" від всіх членів журі, тому пройшла далі.

Х-фактор 9 сезон 4 випуск дивитись онлайн: виступ Ірини Шийко


Наступним співав енергійний Дмитро Моторєв. Хлопець виконав запальну пісню "Think" виконавиці Аretha Franklin, чим вразив зал та суддів. Завдяки цьому Дмитро отримав три "так", лише Андрій Данилко сказав "ні", хлопець пройшов до наступного туру.

Х-фактор 9 сезон 4 випуск дивитись онлайн: виступ Дмитра Моторєва


Дев’ятим вийшов на сцену вже відомий в Україні гурт "Мотор'ролла". Вони за проханнями глядачів заспівали власну пісню "8 колір". Суддів заполонив класний виступ гурту, тому вони віддали свої голоси "за". Гурт "Мотор'ролла" пройшов до тренувального табору.

Х-фактор 9 сезон 4 випуск дивитись онлайн: виступ гурту "Мотор'ролла"


Після цього захотіла здивувати суддів молода дівчина Олександра Ткач з Білорусії. Вона приймала участь у відборі на "Євробачення", де зайняла 8 місце. Дівчина чарівно виконала пісню Rihanna – "Love On The Brain". Проте судді співочого шоу сказали лише три "так", а Дмитро Шуров віддав своє "ні".

Х-фактор 9 сезон 4 випуск дивитись онлайн: виступ Олександри Ткач


Одинадцятим виступив неординарний чоловік Гобі Крафчик з Закарпаття, якого всі вже бачили на телеекранах у проекті "Хата на тата", але він вирішив спробувати себе ще і на "Х-факторі". Гобі виконав позитивну пісню "Василина" Дзідзьо. Чоловік отримав від членів журі чотири "так".

Х-фактор 9 сезон 4 випуск дивитись онлайн: виступ Гобі Крафчика


Наступною вийшла на сцену Наталія Дахнова із Чернігова, яка хотіла довести всім, що зможе все. Жінка заспівала душевну пісню Ірини Дубцової "Ешь, молись, люби". Проте рішення суддів розділилися: Pianoboy та Андрій Данилко сказали "ні", а Олег Винник і Настя Каменських – "так".

Х-фактор 9 сезон 4 випуск дивитись онлайн: виступ Наталії Дахнової

Читайте також: Х-фактор 9 сезон 1 випуск: хто підкорив суддів у перший прем'єрний день кастингу

Тринадцятими виступив шокуючий рок-гурт "Peaks of Kings", які показали себе ще на кастингу "Євробачення". Молоді хлопці запалили зал своєю піснею "Secret of Love", та все ж отримали три "так" від Насті Каменських, Андрія Данилка та Олега Винника і одне "ні" від Дмитра Шурова. Тому рок-гурт пройшов до наступного туру.

Х-фактор 9 сезон 4 випуск дивитись онлайн: виступ "Peaks of Kings"

Далі співати вийшла весела дівчина Ірина Вадюн, підтримати яку прийшов переможець 8 сезону Х-фактору Михайло Панчишин. Дівчина емоційно виконала пісню Roxette – "Spending My Time", проте судді почали сперечатися щодо її виконання. Дмитро Шуров, Андрій Данилко та Олег Винник віддали "так", а Настя Каменських сказала "ні".

Х-фактор 9 сезон 4 випуск дивитись онлайн: виступ Ірини Вадюн


П’ятнадцятим прийшов на кастинг шоу кумедний хлопець Роман Шпіт, який виконав пісню Юрія Шатунова "Білі троянди". Хлопець не вразив суддів та розсмішив своїм виступом зал. В результаті він отримав чотири "ні".

Х-фактор 9 сезон 4 випуск дивитись онлайн: виступ Романа Шпіта

Читайте також: Х-фактор 9: дата, кастинги та судді – все, що треба знати про новий сезон шоу

Після цього піднявся на сцену турботливий хлопець Петро Герасимів з Івано-Франківської області. Він виконав сильну пісню Вячеслава Хурсенка "Соколята", завдяки якій отримав шалені оплески та довів весь зал до сліз. Зачаровані його співом члени журі в кінці виступу встали, тому сказали Петру чотири "так".

Х-фактор 9 сезон 4 випуск дивитись онлайн: виступ Петра Герасимова

Х-факторЦе музичне талант-шоу, основною метою якого є пошук і розвиток пісенного таланту конкурсантів. Всі конкурсанти обираються шляхом публічних прослуховувань. 1 вересня 2018 року в Україні стартував 9 сезон шоу "Х-фактор".