1 вересня в Україні стартував 9 сезон "Х-фактору". Як і в минулому сезоні, зірковими суддями проекту стали співачка Настя Каменських, яка виступає під псевдонімом NK, секс-символ українського шоу-бізнесу співак Олег Винник, музикант та співак Дмитро Шуров, більш відомий як Pianoбой, та талановитий композитор і співак Андрій Данилко.

Читайте також: Х-фактор 9 сезон 9 випуск: якими неймовірними голосами зачарували суддів учасники 9 кастингу

Згідно з анонсом, шоу відзначиться кількома змінами. Так, на проект прийдуть відомі зірки 1990-их та 2000-их. Окрім цього, автори проекту покажуть закулісне життя учасників "Х-фактор" в стилі реаліті-шоу. Відтак, люди зможуть зазирнути за лаштунки популярного шоу та побачити, як відбувається підготування до виступу.

Восьмий кастинг "Х-фактора" провели 20 жовтня у Полтаві. Талановиті вокалісти вразили зіркових суддів шоу, відтак чимало українців пройшли до наступного етапу проекту.

Першою на сцену грандіозного шоу "Х-фактор" вийшла 16-річна Ізабелла Іващенко з Ніжина. Дівчина заспівала запальну пісню Frank Ifield – "She Taught Me To Yodel". ЇЇ виконання дуже вразило суддів, проте їх думки розділилися, оскільки вони запевнили, що дівчині ще рано виходити на сцену. В результаті Олег Винник та Настя Каменських сказали "ні", а Дмитро Шуров та Андрій Данилко – "так", тому Ізабелла не пройшла до наступного туру.

Х-фактор 9 сезон 8 випуск дивитись онлайн: виступ Ізабелли Іващенко


Наступною виступила чарівна дівчина Тетяна Куля з Черкас, яка за фахом працює агрохіміком. Вона емоційно заспівала пісню Сeline Dion – "All By Myself". Члени журі разом із глядачами були в захваті від її голосу, тому віддали дівчині чотири "так". Тетяна пройшла до тренувального табору.

Х-фактор 9 сезон 8 випуск дивитись онлайн: виступ Тетяни Кулі


Після цього вирішив підкорити суддів шукач пригод Дмитро Шпаков. Чоловік виконав енергійну пісню гурту "Zdob Shi Zdub" – "Видели ночь". Співак своїм виконнам "запалив" зал та змусив всіх танцювати. Але судді розкритикували його виступ та сказали йому чотири "ні".

Х-фактор 9 сезон 8 випуск дивитись онлайн: виступ Дмитра Шпакова


Далі на кастинг "Х-фактору" прийшли милі хлопці, які мають оригінальну назву "Jazzforcat". Гурт під акомпонемент музичних інструментів заспівав душевну авторську пісню "Важливі деталі". Членам журі сподобався їхній виступ, тому гурт отримав чотири "так" від всіх суддів шоу та пройшов до наступного туру.

Х-фактор 9 сезон 8 випуск дивитись онлайн: виступ гурту "Jazzforcat"

Читайте також: Х-фактор 9 сезон 6 випуск: якими унікальними голосами дивували учасники на 6 кастингу

П’ятою виступила ексцентрична Таїсія Пилипенко, яка щиро заспівала пісню Олени Ваєнги – "Невеста". Глядачі аплодували стоячи, а члени журі сказали, що вона має справжній талант, тому віддали жінці свої "так", Таїсія пройшла до тренувального табору.

Х-фактор 9 сезон 8 випуск дивитись онлайн: виступ Таїсії Пилипенко


Після цього вийшов на сцену харизматичний гурт "Coral Reef" з Молдови. Хлопці зворушливо виконали пісню Kaleo – "Way Down We Go", якою заполонили серця суддів та глядачів. Гурт отримав чотири "так" від всіх членів журі та пройшов далі.

Х-фактор 9 сезон 8 випуск дивитись онлайн: виступ гурту "Coral Reef"


Наступним прийшов на шоу крутий хлопець Олексій Стороженко з Миколаєва. Він виконав пісню Willi William – "Ego" у стилі гангста-реп, яку трохи переробив спеціально для "Х-фактору". Проте судді почали сумніватися, чи зможе Олексій дійти до фіналу. В результаті хлопець пройшов до тренувального табору, тому що отримав три "так" та одне "ні" від Андрій Данилка.

Х-фактор 9 сезон 8 випуск дивитись онлайн: виступ Олексія Стороженка


Восьмим підкорити членів журі вирішив Микола Івженко, який прийшов на шоу знайти дружину. Чоловік заспівав пісню гурту "Синяя птица" – "Ой, як клен шумить". Проте, посеред пісні Микола трохи забув слова. Відтак, судді оцінили його виступ у чотири "ні".

Х-фактор 9 сезон 8 випуск дивитись онлайн: виступ Миколи Івженко


Далі виступила чудова Поліна Полонейчик з Білорусії, яка складає власні пісні та грає на фортепіано. Дівчина емоціно заспівала авторську пісню "Пінкі", якою заполонила членів журі. Поліна отримала від суддів чотири "так", тому пройшла до наступного туру.

Х-фактор 9 сезон 8 випуск дивитись онлайн: виступ Поліни Полонейчик

Читайте також: Х-фактор 9 сезон 5 випуск: хто завоював серця суддів на кастингу у Вінниці

Після цього на сцену вийшов неординарний Віталій Баркар, який виступив в образі Вєркі Сердючки. Хлопець заспівав пісню "Я иду такая вся" Андрія Данилка, проте йому ця пародія не сподобалася. Члени журі змусили Віталія перевдягтися та виступити з іншою піснею. Вже другий раз хлопець виконав пісню Alekseev – "П’яное сонце". У висновку він отримав "так" від Насті Каменських, Олега Винника та Андрія Данилка, але "ні" від Дмитра Шурова.

Одинадцятою виступила мила дівчина Юлія Лущинська, яка закінчила театральний, але зараз навчається на юриста. Дівчина приготувала сюрприз для Насті Каменських та заспівала її пісню "Тримай". Суддів заполонив голос Юлій, проте віддав їй лише одне "так" Дмитро Шуров, а інші трьох сказали "ні". Відтак, дівчина не пройшла до тренувального табору.

Х-фактор 9 сезон 8 випуск дивитись онлайн: виступ Юлії Лущинської


Після цього заспівав веселий гурт "Awaken me" з Вінниці. Вони попросили Дмитра Шурова зіграти на барабанах, оскільки їхній барабанщик не зміг приїхати на кастинг. Гурт виконав ро-пісню Jason Derulo – "In My Head". Pianoboy погодився та допоміг учасникам пройти до наступного туру, адже вони отримали "так" від всіх членів журі.

Х-фактор 9 сезон 8 випуск дивитись онлайн: виступ гурту "Awaken me"

Наступною вийшла на сцену яскрава Жанна Чернецька. Жінка виконала запальну пісню Duffy – "Mercy". Судді позитивно оцінили її виступ, але сказали їй два "так", а Дмитро Шуров та Олег Винник віддали своє "ні", вона не пройшла далі.

Х-фактор 9 сезон 8 випуск дивитись онлайн: виступ Жанни Чернецької


Чотирнадцятим виступив Ігор Ілючек з Кропивницького. Він є палким шанувальником Олега Винника, тому вирішив заспівати його пісню "Ангел". Проте на сцені сталося дещо неочікуване та дуже миле: Ігор зробив пропозицію своїй дівчині Олесі. За виступ хлопця судді сказали три "так" та одне "ні" від Насті Каменських, Ігор пройшов далі.

Х-фактор 9 сезон 8 випуск дивитись онлайн: виступ Ігора Ілючека


Після цього прийшов на кастинг шоу мужній хлопець Ілля Кузнєцов, який займається спортом, а разом з тим пише пісні. Ілля виконав неймовірну авторську пісню "Happy Song", яка дуже вразила суддів. Хлопець отримав від них три "так" та одне "ні" від Pianoboy, відтак пройшов до наступного туру.

Х-фактор 9 сезон 8 випуск дивитись онлайн: виступ Іллі Кузнєцова

Читайте також: Х-фактор 9 сезон 4 випуск: які неочікувані учасники прийшли на четвертий кастинг шоу

Далі на сцену вийшла Аліна Чижик, яка займається йогою голосу. Дівчина захотіла спробувати ввести суддів шоу в транс, для цього вона заспівала пісню Михей и Джуманджи – "Туда". Вражені Дмитро Шуров, Настя Каменських, Олег Винник та Андрій Данилко сказали "так".

Х-фактор 9 сезон 8 випуск дивитись онлайн: виступ Аліни Чижик


Останніми прийшов здивувати суддів рок-гурт "Square Unіverse", які заспівали пісню про любов Led Zeppelin – "Whole Lotta Love". Гурт здивував членів журі, тому вони віддали їм три "так", лише Дмитро Шуров сказав "ні". Драйвові виконавці пройшли до тренувального табору.

Х-фактор 9 сезон 8 випуск дивитись онлайн: виступ гурту "Square Unіverse"

Х-ФакторЦе музичне талант-шоу, основною метою якого є пошук і розвиток пісенного таланту конкурсантів. Всі конкурсанти обираються шляхом публічних прослуховувань. 1 вересня 2018 року в Україні стартував 9 сезон шоу "Х-фактор".