1 вересня на телеканалі "СТБ" стартував 9 сезон шоу "Х-фактор". Як і в минулому сезоні, зірковими суддями проекту стали співачка Настя Каменських, яка виступає під псевдонімом NK, секс-символ українського шоу-бізнесу співак Олег Винник, музикант та співак Дмитро Шуров, більш відомий як Pianoбой, та талановитий композитор і співак Андрій Данилко.

Читайте також: Х-фактор 9 сезон 4 випуск: які неочікувані учасники прийшли на четвертий кастинг шоу

Згідно з анонсом, шоу відзначиться кількома змінами. Так, на проект прийдуть відомі зірки 1990-их та 2000-их. Окрім цього, автори проекту покажуть закулісне життя учасників "Х-фактор" в стилі реаліті-шоу. Відтак люди зможуть зазирнути за лаштунки популярного шоу та побачити, як відбувається підготування до виступу.

Другий кастинг до "Х-фактора" провели 15 вересня в Маріуполі. Талановиті вокалісти вразили зіркових суддів шоу, відтак чимало українців пройшли до наступного етапу проекту.

Читайте також: Х-фактор 9 сезон 1 випуск: хто підкорив суддів у перший прем'єрний день кастингу

Першим на сцену грандіозного шоу "Х-фактор" вийшов рок-гурт High Scorе із піснею "What is love". Гурт запалив глядачів своїм позитивом та зірвав шалені оплески, а судді підспівували та танцювали. Приємно вражені журі сказали їм чотири "так", тому гурт пройшов до наступного туру.

Х-фактор 9 сезон 3 випуск дивитись онлайн: виступ гурту High Scorе


Другою виступила чарівна дівчина Вікторія Брехар. Вона солістка оркестру військового полку. Дівчина емоційно заспівала сумну пісню "You Don’t do it For me Anymore". Глядачі почали аплодувати стоячи. Судді зазначили, що від її співу у них "бігали мурашки" по шкірі та схвальними словами довели дівчину до сліз. А Олег Винник відповів, що це був поки найвдаліший виступ за цей сезон. В результаті вона отримала чотири "так".

Х-фактор 9 сезон 3 випуск дивитись онлайн: виступ Вікторії Брехар


Наступним піднявся на сцену поважний чоловік Юрій Третяк. Спочатку він підняв всім настрій своїми жартами, а потім пісня "Кто тебе сказал" в його виконанні звеселила публіку. Проте, судді не були захоплені його виступом, Винник сказав "так" лише за харизму, тому Юрій не пройшов далі.

Х-фактор 9 сезон 3 випуск дивитись онлайн: виступ Юрій Третяк


Четвертою підкоряти суддів вирішила енергійна Юлія Лут. Вона розповіла, що колись брала участь у пісенному конкурсі "Шанс", і зараз продовжує виступає на сцені. Дівчина танцювала та запалювала зал під пісню Runnin. Думки суддів розділилися: Шуров, Винник та Данилко сказали "так", а Каменських відмовила дівчині. Не дивлячись на це, Юлія пройшла далі.

Х-фактор 9 сезон 3 випуск дивитись онлайн: виступ Юлії Лут


Далі виступати вийшов Павло Каракат. Він поділився суддям, що зараз працює клоуном, але тепр хоче показати свій талант всій країні. Він заспівав щиру пісню "Say Something", яка суддям дуже сподобалося. Вони з радістю сказали всі "так", проте Олег Винник і намагався розкритикувати Павла, але йому це не вдалося.

Х-фактор 9 сезон 3 випуск дивитись онлайн: виступ Павла Караката


Шостим на сцену вийшов позитивний дует "ZBSband". Хлопці більш відомі як "Веселий компот", адже вони виклали свою пісню в соцмережу та отримали схвальні відгуки. Вже на кастингу Х-фактору вони заспівали веселу авторську пісню "На морозі". Суддів здивувала пісня, але дуже сподобалася, тому гурт отримав чотири "так" та пройшов до тренувального табору.

Х-фактор 9 сезон 3 випуск дивитись онлайн: виступ гурту "ZBSband"


Наступною виступати приїхала щира дівчина Тетяна Рябініна з Хмельницького. Вона заспівала сумну пісню "All By Myself". Зворушені судді почали аплодувати та позитивно оцінили талант Тетяни. Проте в результаті троє журі шоу з захопленням сказали "так", а Дмитро Шуров відмовив співачці. Проте Тетяна все одно пройшла далі.

Х-фактор 9 сезон 3 випуск дивитись онлайн: виступ Тетяни Рябініної


Після цього підкорити журі вирішив хлопець Владислав Ковиня з Черкащини. Він заспівав пісню одного з суддів шоу Олега Винника "Візьми мене в полон". Ця пісня "порвала зал", але суддів виступ не вразив. В результаті Владислав отримав від Андрія Данилка та Олега Винника "так", проте Настя Каменських та Дмитро Шуров сказали "ні", тому хлопець не пройшов далі.

Х-фактор 9 сезон 3 випуск дивитись онлайн: виступ Владислава Ковиня


Дев’ятим вийшов на сцену ексцентричний хлопець Іван Аріоноров. Він розповів, що давно захоплюється співом. Іван емоційно заспівав пісню Алли Пугачової "Не отрекаються любя". Судді сказали, що виступ був дуже щирий. Pianoбой сказав хлопцеві "ні", а решта членів журі оцінили в три "так", тому Іван пройшов до наступного туру.

Х-фактор 9 сезон 3 випуск дивитись онлайн: виступ Івана Аріонорова


Далі виступав веселий виконавець Артем Кривошия з Дніпропетровська з веселою піснею "Ai Se Eu Te Pego". Настя Каменських навіть встала з суддівського крісла, почала танцювати та підспівувати хлопцеві. Зал приєднався до танців та оплесками подякували Артемові. Загалом виконавець отримав "так" від всіх журі шоу.

Х-фактор 9 сезон 3 випуск дивитись онлайн: виступ Артем Кривошия


Наступним піднявся на сцену яскравий шотландець Brian Allan, який любить подорожувати та відвідав же близько 67 країн. Він виконав пісню Браяна Адамса "Please Forgive". Судді почали аплодувати стоячи, а зал кричав "Молодець". Журі пісенного шоу сказали чотири "так", тому Браян пройшов до тренувального табору.

Х-фактор 9 сезон 3 випуск дивитись онлайн: виступ Brian Allan


Читайте також: Х-фактор 9: дата, кастинги та судді – все, що треба знати про новий сезон шоу

Дванадцятим вийшов підкорити суддів чарівний хлопець Святослав Григорчук. Він виконав авторську пісню під назвою "Чудова" під гітару про своє кохання з першого погляду. Його емоційний виступ заполонив суддів, тому Святослав отримав три "так" та одне "ні" від Pianoboy, та все-таки хлопець пройшов далі.

Х-фактор 9 сезон 3 випуск дивитись онлайн: виступ Святослава Григорчука


Після цього виступила запальна дівчина Сандра Маніке. Вона виконала пісню "Unstoppable". ЇЇ щире виконання вразило суддів. Але Дмитро Шуров не побачив впевненості в дівчині, тому сказав "ні", а решта суддів віддали свої голоси "за". В результаті Сандра пройшла до тренувального табору.

Х-фактор 9 сезон 3 випуск дивитись онлайн: виступ Сандри Маніке


Тринадцятою підкорити суддів спробувала мила дівчина Олена Музичук. Вона має досвід у ція сфері, адже працює музикальним керівником в дитячому садочку. Олена виконала пісню групи "Feeling good". Судді були зачаровані її виступом, проте Настя Каменських сказала "ні", решта – віддали свої "так", тому Олена пройшла далі.

Х-фактор 9 сезон 3 випуск дивитись онлайн: виступ Олени Музичук


Наступними на сцену вийшло дівчаче тріо "Шанс". Вони заспівали запальну пісню "Пілот Іванов". Проте думки суддів дещо розділилися: Андрій Данилко почав критикувати дівчат, але разом із Настею Каменських все ж сказав "так". Від інших членів журі дівчата отримали "ні".

Х-фактор 9 сезон 3 випуск дивитись онлайн: виступ тріо "Шанс"


Далі виступив щирий Владислав Семенов зі зворушливою піснею "Say Something". Його голос заворожив суддів, тому вони із захватом оцінили його виступ на чотири "так". Владислав Семенов пройшов до наступного туру.

Х-фактор 9 сезон 3 випуск дивитись онлайн: виступ Владислава Семенова

Х-факторЦе музичне талант-шоу, основною метою якого є пошук і розвиток пісенного таланту конкурсантів. Всі конкурсанти обираються шляхом публічних прослуховувань. 1 вересня 2018 року в Україні стартував 9 сезон шоу "Х-фактор".