У час війни чимало артистів випускають пісні, у яких викладають весь той біль, який щодня проживає український народ. Антон Вельбой також презентував нову композицію.

Дивіться також "Україна повернеться": ТНМК присвятив потужну пісню окупованому Енергодару

Wellboy презентував нову пісню

У композиції артист розповів про українську незламність, про накладання історії на сьогодення. Трек "Ворогів на ножі" про те, як нам доводиться боротися за українські цінності, культуру, традиції, а найголовніше – нашу ідентичність, яку ворог намагається вкрасти та знищити. Наші предки не здавалися і ми не здамося. Ми воюватимемо з ворогом і обов'язково переможемо.

Це пісня не про війну. Вона про непереможний людський дух, про нашу перемогу, свободу та жагу до життя. Ми переживаємо не найкращі часи, але через тріщину обов'язково просочиться світло і всі вороги будуть покарані,
– сказав Wellboy.

Зазначимо, це перший трек, який артист випустив без продюсування скандального Юрія Бардаша. Експродюсер Wellboy відзначився скандальними проросійськими заявами.

Wellboy – "Ворогів на ножі": слухайте пісню онлайн

Прем'єри від українських зірок

  • Alina Pash випустила потужну пісню Heaven про дітей, яких вбила і скалічила росія.
  • MamaRika випустила зворушливу пісню "Як ти там живеш". У треку та кліпі показала емоції жінки, яка живе в розлуці з коханим.
  • "Друга Ріка" розчулив ліричним треком "Чи ти почув", який присвятив Маріуполю.