ТНМК заспівав про українське місто-супутник, місто-робітник, що розташоване поруч з найбільшою в Європі Запорізькою АЕС – про Енергодар. Російські загарбники окупували його ще 4 березня. Усі чотири місяці вони тероризують, катують та залякують населення, але місцеві не ламаються, не прогинаються. Фагот і Фоззі запевняють їх, що Україна скоро повернеться.

Читайте також "За вільну Україну без комісарів": Фагот пригадав, як став націоналістом у 5 років

ТНМК випустив пісню "Енергодар – це Україна"

"Україна – єдина. Внаслідок війни частину нашої держави окуповано, але ми ніколи не змиримося з тим, що хвора російська імперія досі намагається повернути нас в радянські часи та вкрасти в нас частину території. Кожен дециметр нашої землі є невіддільною частиною України. Це аксіома… Україна нічого не забула, Україна повернеться. Україна віддячить. Енергодар – це Україна", – йдеться в описі під відео.

Присвячується незламному духу українців. Усім тим, хто не скорився і впевнено йде до перемоги,
– презентував Фагот в інстаграмі.

Він і став головним героєм відео, яке зрежисерував Юрій Ковальов. Фоззі ж написав текст пісні.

Глибока шана тим, хто досі лишається по той бік. І чекає на той момент, коли правда переможе. Ми обов'язково повернемося, зустрінемося та обіймемося. Бо Енергодар – це Україна,
– переконують енергодарців музиканти.

ТНМК – Енергодар – це Україна: дивіться відео онлайн

Останні прем'єри українських артистів

  • Alina Pash випустила пісню про дітей, яких вбила і скалічила росія – Heave.
  • Jerry Heil, Аlyona Alyona у тріо з німецькою виконавицею Ela презентували пісню та дивовижний кліп Kupala, за основу якого взяли український фільм "Вечір на Івана Купала" Юрія Іллєнка.
  • MamaRika зворушила піснею "Як ти там живеш". Вона про емоції жінки, що живе в розлуці з коханим.