Новина про неочікувану співпрацю популярного артиста Wellboy з Сумщини та MOЗGI з'явилась 10 листопада. У компанії кажуть, що вони "зліпились як самокрутки один до одного".

Читайте також Він мені дзвонив, – Wellboy вперше висловився про продюсера Бардаша, який виїхав в Росію

З обов'язків лейблу тепер потрібно буде займатись "букінгом" концертів, а також працювати з брендами та рекламними інтеграціями Wellboy.

Як самокруточки папір ми зліпилися. Невгамовна творча енергія Wellboy + наша багаторічна професійна експертиза = ідеальне поєднання! Єднаємось – робимо індустрію міцнішою,
– написали у компанії.

На такий анонс вже відреагували прихильники MOЗGI, а також Ірина Горова – засновниця бренду.


Ірина Горова про співпрацю з Wellboy / Фото з інстаграм-сторіс

Нагадаємо, що кілька днів тому Wellboy створив нову інстаграм-сторінку під назвою "Zliva na bravo".

Чому Wellboy пішов від Бардаша

  • З початком повномасштабного вторгнення Росії в Україну Бардаш замовк у соцмережах. Хоч Бардаш раніше входив у гурт "Гриби", який активно гастролював Росією, проте перші тижні мовчав про війну.
  • Згодом він шокував публіку низкою проросійських заяв, зокрема порівнював Україну з нацистською Німеччиною, говорив про "вчасну капітуляцію" та "один русский народ".
  • У липні Юрій Бардаш втік у Москву й готувався отримати російський паспорт та оголосив, що змінить ім'я. Бардаш вітав Путіна з днем народження, але до диктатора звернувся "від імені здорових українців".
  • Тому Wellboy ще навесні зрозумів, що з Бардашем йому не по дорозі й розірвав контракт, але в самостійне плавання не пішов. 22-річного юнака підтримали всі – від саундпродюсера Євгена Тріплова до Тіни Кароль.