Після гранд-фіналу Євробачення-2023 в мережі завірусилося відео, де Вєрка Сердючка загубила туфлю, коли співала Lasha Tumbai на Параді прапорів. Андрій Данилко вперше з гумором прокоментував ситуацію і зізнався, що йому вигадали нове прізвисько.

До теми Андрій Данилко показав романтичну прогулянку в Ліверпулі: чарівні фото з "мамою"

Вєрка Сердючка пожартувала про туфлю на Євробаченні-2023

Мало того, що я з України, та я ще з Євробачення. Зараз мене всі дражнять: "Вєрка ППО". Так запустила в зал тапочок. Друзі, з тапком усе нормально,
– пожартувала Вєрка Сердючка зі сцени.

Вона також наголосила, що їй не дозволили заспівати Russia goodbye у фіналі Євробачення-2023 й попросили повторити текст, який був 2007 року. Однак на сольнику в Естонії Вєрка Сердючка не лише згадала країну-окупанта, а й послала її треком "Геть з України, москаль некрасівий".

"Між нами, я дуже хотіла заспівати в цьому маленькому шматочку Russia goodbye, де я бігла як собака відв'язана. Не дозволили сказати те, що я хочу. Але на своєму сольному концерті, я буду співати те, що забажаю", – додала артистка.

  • До речі, Russia goodbye замість Lasha Tumbai Вєрка Сердючка співає на всіх концертах з моменту повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Андрій Данилко коментував це так: "З 24 лютого, жодного Lasha Tumbai у цій пісні. Це лише Russia goodbye. Я не співав це. Ви хотіли це почути, ось ви почуєте".
  • Хоч Russia goodbye не прозвучало зі сцени в Ліверпулі, за лаштунками Євробачення-2023 Вєрка Сердючка з "мамою" красувалися в антивоєнних футболках, на яких писало Fuck the war.