З початку повномасштабної війни Джамала посилено гастролювала різними країнами Європи та була у США. За весь час їй вдалось зібрати понад 90 мільйонів євро на допомогу ЗСУ та українцям-переселенцям. Це один з найбільших фінансових показників серед тих, які вдалось зібрати українським артистам.

Читайте також Маша Єфросиніна розповіла, скільки коштів вдалось зібрати на марафоні SaveUkraine – #StopWar

Проте у перші тижні війни, перейшовши румунський кордон і діставшись до Туреччини, Джа залишила своїх синів у Стамбулі під опіку сестри. Чоловік артистки залишився в Україні згідно з законом про воєнний стан – з ним вона не бачилась від початку війни. Зараз артистка нарешті возз'єдналась з дітьми.

Звичайна радість – вперше за три місяці вийти на прогулянку з дітьми у центр Стамбула. Показати їм місто. Відчуття ніби з минулого життя. Без зайвих слів,
– написала Джамала в мережі.

На знімках можна побачити, як хлопчики підросли за цей час. Вони гуляли по центру міста та побували у знаменитому Софійському соборі (Ая-Софія). Навіть для прогулянки Джамала обрала промовисту білу футболку із синьо-жовтим прапором, а також підвіску на шиї з українським тризубом.


Джамала з синами біля мечеті / Фото з інстаграму артистки


Джамала з молодшим сином Селімом-Гіраєм / Фото з інстаграму


Емір Рахман та Селім-Гірай в Ая-Софії / Фото з інстаграму


Джамала приїхала в Стамбул / Фото з інстаграму