Жінка кілька днів не виходила на зв'язок з підписниками і 27 лютого вночі з'ясувалось, що весь цей час переможниця Євробачення-2016 провела у дорозі. Вона показала сумні та емоційні кадри, як з двома дітьми у сльозах перетинає пішки румунський кордон.

До слова Вакарчук, Бабкін, Цибульська закликають білорусів не воювати: "Не шліть дітей на смерть"


Джамала перетнула румунський кордон / Фото з інстаграм-сторіс артистки

Згодом вона опублікувала допис, де розповіла, що в неї відбуловась останні кілька днів.

Я хочу прокинутися та почути, що це все лише фільм "Не дивись нагору". Метеорит розміром дві землі вже висить у нас над головами. І ще залишаються ті, хто каже, що ви щось вигадали,
– написала зірка.

За її словами, вони 24-го лютого вночі виїхали з Києва з дітьми, провели майже 4 доби в машині без нормальної їжі та ночівель. Через затори вони пересувались 2 кілометри за 4 години.

Для перегляду всіх фото і відео гортайте праворуч:

"Чому?", – запитаєте ви. Та просто мільйони жінок та дітей, покинувши все, свої квартири, речі… та все! Залишивши своїх чоловіків захищати країну, тікають, щоб урятувати дітей від снарядів. Україна – величезна прекрасна і так само самостійна! Так, я думаю це ключове. Ми можемо дратувати своєю свободою!" – додала жінка.

Їй важко сприймати те, що зараз є так багато жертв, поранених, у тому числі маленьких дітей. Вона не розуміє цей кривавий терор, але вірить у свого президента Володимира Зеленського, в армію та найсміливіших чоловіків і жінок. Також Джамала просить не росіян не мовчати, а виходити на майдан та зупинити війну, влаштувавши бойкот уряду. Зокрема вона закликає білорусів не приєднуватись до війни, адже вважає їх "найкрутішою країною айтішників".

Підписуйтесь на телеграм 24 каналу, щоб оперативно дізнаватися важливі новини.