Міжнародна виставка сучасного мистецтва Frieze Art Fair відбулась у Лондоні, у Ріджентс-парк. Особливу увагу громадськості до ярмарку привернула поява королівського подружжя – принцеси Беатріс та італійського аристократа Едоардо Мапеллі Моцці. Це їхня перша поява у статусі батьків Сієнни Елізабет.

Не пропустіть Принцесу Беатріс заскочили на прогулянці Лондоном з чоловіком і новонародженою донькою

Образ принцеси Беатріс

Для першого після пологів виходу у світ онука королеви Єлизавети ІІ обрала брендові речі. На новоспеченій матусі класичне пальто верблюжого кольору від люксової британської марки Burberry. Вона не стала застібати двобортний тренч, легко стягнувши його широким поясом.

Очевидно, принцеса Беатріс була в сукні, під яку підібрала чорні замшеві чоботи з пряжками. З аксесуарів на ній лише світлий клатч з принтом. Його королівська персона відшукала в колекції преміального бренду Chanel. Однак найбільший захват публіки викликав не її дорогий одяг, а свіжий і сяючий вигляд. Схоже, материнство пішло на користь Беатріс, вона ніби розквітла.

Принцеса Беатріс з чоловіком Едоардо Мапеллі Моцці / Фото Getty Images

Що відомо про материнство принцеси Беатріс

  • Онука Її Величності народжувала в одній з лікарень Лондона. Пологи відбулись 18 вересня о 23:42.
  • За кілька тижнів подружжя оголосило ім'я донечки – Сієнна Елізабет Мапеллі Моцці. Ба більше, батьки поділились відбитком її ніжок на папері.
  • Назвавши донечку Сієнною Елізабет, принцеса Беатріс віддала шану не лише бабусі Єлизаветі ІІ, а й матері Сарі Йоркській. Пара зумисне шукала італійське ім'я, яке починалося б з літери S.