Онука королеви Єлизавети II вперше стала мамою 18 вересня. З того часу пройшло майже 3 тижні. Новоспечені батьки – принцеса Беатріс та Едоардо Мапеллі Моцці насолоджуються батьківством.

Цікаво 95-річна Єлизавета II повернулась до роботи: яскравий вихід у морквяному пальто

Вперше побачили Беатріс на публіці

Днями принцесу Беатріс вперше заскочили на вулицях Лондона. Вона гуляла містом разом з чоловіком, який віз коляску, де лежала новонароджена донька Сієнна.

Для неофіційного виходу подружжя обрало повсякденне вбрання. Усміхнена онука королеви одягнула спортивні штани, бежевий светр, кросівки й темно-зелене стьобане пальто від Zara. Вона зібрала волосся у високий пучок та була без макіяжу. Едоардо постав у синіх штанах і светрі.

Принцеса Беатріс стала мамою: що відомо

  • Пологи принцеси Беатріс планувалися на початок жовтня. Та 17 вересня онука королеви потрапила у лікарню. Вже наступного дня принцеса народила доньку.
  • Про появу правнуки Єлизавети II на світ стало відомо через 2 дні після пологів. Як повідомив Букінгемський палац, і новоспечена матуся, і донька, почувалися добре.
  • Через 2 тижні після народження дівчинки її батьки оголосили ім'я дитини – Сієнна Елізабет. Принцеса Беатріс назвала доньку не лише на честь королеви, але й на честь мами Сари Йоркської.