Щасливу звістку про народження першої дитини принцеси Беатріс та її чоловіка Едоардо повідомили на офіційному сайті Букінгемського палацу.

Читайте Британські монархи: королівські спадкоємці, які мають право на трон

Її королівська високість принцеса Беатріс і Едоардо Мапеллі-Моцці раді оголосити про народження своєї доньки,
– пишуть на сайті.

Представники палацу також повідомили, що дитина принцеси Беатріс народилась в одній з лондонських лікарень, 18 вересня о 23:42.

Онука королеви Єлизавети ІІ почувається добре, як і її новонароджена донька. Подружжя принцеси Беатріс та Едоардо Мапеллі-Моцці з нетерпінням чекають на знайомство дівчинки з її старшим братом Крістофером, сином Мапеллі-Моцці.

Що відомо про першу вагітність принцеси Беатріс

  • Принцеса Беатріс та Едоардо Мапелло-Моцці одружились ще у середині липня 2020 року. Весілля цієї пари було одним із найочікуваніших подій літа того року.
  • Уже у травні 2021 року в інстаграмі королівської родини з'явився радісний допис-привітання подружжя Беатріс та Едоардо з поповненням.
  • Також відомо, що малюк пари отримав титул. Річ у тому, що батько малечі – Едоардо має титул італійського графа, який він може передати своїм нащадкам.
  • До слова, чоловік Беатріс, Едоардо Мапелло-Моцці, вже має 5-річного сина від попередніх стосунків. Принцеса сприйняла хлопчика як рідного і швидко знайшла з ним спільну мову.