Не секрет, що своєю кар'єрою співачки Оля Цибульська завдячує Дзідзьо, і не лише тому, що з ним вона записала свої найбільші хіти – "Чекаю. Цьом" та "Киця". Майже 20 років тому артист надихнув її вступати не до медичного, а в академію естрадного мистецтва.

Цікаво SLAVIA розповіла, чи може бути роман між Дзідзьо та Олею Цибульською

За словами SLAVIA, вона теж зробила чималий вклад у творчість Цибульської. Співачка нібито вмовила ексчоловіка підтримати знайому на старті або бодай відповісти на її телефонні дзвінки.

"Я дала телефон Михайла. Навіть коли він не підіймав слухавку, я його просила: "Візьми, поговори. Можливо, у неї є гарна ідея". Він не хотів чомусь", – пригадує співачка.

Ексдружина Дзідзьо запевнила, що їхня з Олею Цибульською тепла дружба існує лише на сцені. У реальному ж житті зірки тримають дистанцію.

Усі ці роки вони не спілкувалися так, як це подається, ніби вони друзі. Насправді Оля до Михайла на Ви, як то кажуть. В особистій розмові з ним вона тримається дуже толерантно, а коли виходить на сцену, на камеру, – дозволяє собі що попало,
– різко заявила SLAVIA.

Вона додала, що Дзідзьо часто шокований, як Цибульська фліртує з ним на сцені. Він нібито каже: "Як так може бути? Вона мене підставляє, деколи робить такі речі, що я навіть не знаю, як реагувати".

Оля Цибульська з Дзідзьо / Фото з інстаграму співачки

Що відомо про стосунки SLAVIA з Олею Цибульською

  • На початку сольної кар'єри SLAVIA нібито не ревнувала чоловіка до Цибульської, бо вони "познайомилися на її очах, коли в юності всі разом їздили вокальними фестивалями";
  • Однак після розлучення подружжя співачка стала отримувати погрози нібито від родичів і подруг SLAVIA, які називали її розлучницею.
  • У відповідь ексдружина Дзідзьо звинуватила Цибульську в піарі на їхньому розлученні. Вона не заперечила, що її близькі писали артистці, однак запевнила, що таке "обурення мас" викликали саме її дії.