Ведучий виставив сторіс із заміського будинку і розповів, де буде вбиральна, гардеробна та спальня. Також він показав вигляд з балкона будинку.

Не пропустіть Скоро, — Христина Решетник неочікувано натякнула на четверту вагітність

Володимир Остапчук робить ремонт в будинку

Чоловік поділився своїми ідеями щодо розташування кімнат та планування будинку. Однак через погане самопочуття не зміг поїхати у меблевий магазин. Відтак його дівчина Катерина сама зайнялася цим. Вона придивлялася меблі для будинку. Зокрема, диван, стільці та стіл. Також дівчина зі спеціалістами підібрала освітлення в обідню зону.


Володимир Остапчук з температурою залишися вдома, а його дівчина займається підбором меблів / Скриншот з інстаграм-сторіс

Будинок Остапчука та Горняк: що відомо

  • На початку червня Володимир Остапчук та його дівчина зайнялися облаштуванням будинку "Золоче Прованс". Вже тоді його колишня дружина різко відреагувала й пошкодувала, що не уклала з шоуменом шлюбну угоду.
  • Згодом Остапчук ствердно відповів на запитання, чи планує жити з Катериною у цьому будинку. Христина ж тоді зауважила, що з нею ніхто цього запитання не вирішив, хоч за законом половина дому належить саме їй як спільно нажите майно.
  • В липні Володимир Остапчук продовжив ремонт у будинку. Його колишня дружина у відповідь на кадри з житла різко звернулась до екса й натякнула на суд.