Днями Володимир Остапчук та його дівчина Катерина Полтавська відвідали будинок, який шоумен придбав з колишньою дружиною. Вони у сторіз показали, як зараз виглядає дім.

Читайте також Христина Горняк чесно відповіла, чи підтримав її Остапчук після зізнання про хворобу

Остапчук з коханою облаштовують дім

На своїх сторінках телеведучий та продюсерка поділилися кадрами дому у котеджному містечку "Золоче Прованс". Схоже, пара планує постелити газон та обговорює, як виглядатиме будинок у майбутньому.

"Інспектую", – написав Володимир Остапчук.


Остапчук з коханою облаштовують дім / Фото з інстаграм-сторіз

"Оцю стінку треба знести. Нащо дітям окрема ванна – у батьків має бути велика. Нехай на перший поверх ходять", – процитувала жартівливу бесіду Полтавська.


Остапчук з коханою облаштовують дім / Фото з інстаграм-сторіз

Христина Горняк відреагувала

Як виявилося, нотаріусиня не знала про візит ексчоловіка до їхнього спільного дому. Вона пожартувала, що коли Остапчук хоче жити у будинку з дівчиною, то помешкання буде для них всіх спільним.

Цікаво дізнатися зі ЗМІ, що будинок, який ми будували у шлюбі та досі не вирішили питання по ньому, вже перебудовують і планують там жити. Ну ок, будемо жити всі разом, адже майно, набуте нами в законному шлюбі, є нашим спільним майном колишнього подружжя!
– відреагувала Христина.


Христина Горняк про спільний дім / Фото з інстаграм-сторіз

Горняк натякнула, що жалкує, що не уклала шлюбний договір з Володимиром Остапчуком.

"Не повторюйте моїх помилок, укладайте шлюбні договори. Тому що все фіксувати, ніколи не буде програшним варіантом. Я не проти, щоб у нашому будинку жила нова родина Володимира, на здоров'я, але я хотіла б, щоб це питання вирішували зі співвласником будинку, тобто зі мною, а не дізнаватися це зі ЗМІ".


Христина Горняк про спільний дім / Фото з інстаграм-сторіз