Публіка знає Олю Фреймут не лише як успішну телеведучу, а й як знавчиню етикету. У своєму інстаграм-профілі вона регулярно публікує відео, якими вчить шанувальниць, як вдягатися відповідно до дрес-коду, як поводитися на людях та як доглядати за собою. Черговим повчальним роликом знаменитості надихнувся Володимир Остапчук.

До теми Дружина Остапчука зізналась, як подружжя планує сімейний бюджет

Володимир Остапчук потролив Олю Фреймут

Майже 700-тисячній аудиторії ведуча показала, як правильно піднімати те, що впало. Вже традиційно вона спочатку продемонструвала, як робити не варто, зухвало присівши з розставленими ногами, а тоді зробила це культурно. Свій ролик Оля Фреймут зняла на вулиці, натомість шоумен Володимир Остапчук повторив відео в спортзалі.

Якщо знаменита білявка піднімала штучку квітку, то він – гирю. У широкій майці для занять спортом, шортах і кросівках він зробив це як Оля Фреймут, а після її фірмового "ні, ні, ні", показав, що правильно піднімати гирю перед собою з широко розставленими ногами.

Як правильно підняти те, що впало. Натхненний Олею Фреймут,
– підписав глузливий ролик Остапчук.

Відео викликало шквал коментарів та набрало майже 100 тисяч переглядів. На нього відреагувала сама Оля Фреймут, показавши, що не образилася на пародію шоумена. "Ви чарівний", – написала телеведуча, демонструючи люб'язність згідно з правилами етикету. Ролик розсмішив і другу дружину Володимира Остапчука Христину Горняк: "Ти завжди вмієш підняти настрій. Клас".

Варто додати, що не боїться тролити українських знаменитостей не тільки Володимир Остапчук, а й Маша Єфросиніна. Нещодавно вона поглузувала з відпочинку Каменських на Мальдівах в розпал пандемії коронавірусу, знявши відео в засніженому басейні. Наступними зірковими "жертвами" ведучої стали Монатік та Катерина Кухар.