Маша Єфросиніна покепкувала з Монатіка

Українська телеведуча Маша Єфросиніна є одною з небагатьох зірок, що залишилися після зимових свят в Україні. Нещодавно вона поглузувала з відео Насті Каменських, показавши ранок співачки на Мальдівах, але в українських реаліях. На особистій інстаграм-сторінці вона оприлюднила нове кумедне відео, де покепкувала цього разу з відпочинку мультиартиста Монатіка.

Дивіться також У засніженому басейні: Маша Єфросиніна поглузувала з відпочинку Каменських на Мальдівах – відео

Відомий український мультиартист Монатік близько двох тижнів перебуває на сонячних Мальдівах з дружиною та дітьми. Він часто ділиться з прихильниками різноманітними фото та відео з активного відпочинку. Раніше Дмитро Монатік показав кадри з його ранкової зарядки, де він стоїть на голові на піску.

Для перегляду фото гортайте праворуч:

Маша Єфросиніна вирішила повторити стійку артиста. Вона оприлюднила відео, в якому спочатку демонструє фото Монатіка, а потім свої в такій самій позі. Втім, телеведуча замінила берег океану та пісок на зимове подвір'я біля дому, засипане снігом. Маша позувала в сірих штанах, бузковому пуховику та блакитній шапці.

Заздрість – не моє,
– вже традиційно підписала ролик телезірка.

Відео Єфросиніної одразу ж знайшло відгук в користувачів мережі. Ролик прокоментував і Монатік: "Це дуже хороші вправи! Добре, що ти їх виконуєш, Машо! Спина ніколи не болітиме!". Також на допис відреагувала Надя Дорофеєва, Марина Узелкова, Олександр Педан й Андрій Бєдняков.

  • "Клас. Я тебе обожнюю",
  • "Машо, це найкраща рубрика січня 2021",
  • "Ви суперпозитивна людина",
  • "Обожнюю вас і ваш гумор",
  • "Ви, як завжди, на висоті. Спасибі за настрій".