Очевидно, що колишня дружина Остапчука Олена Войченко не перешкоджає йому бачитися та говорити з донькою та сином. Нещодавно ведучий був у США на благодійному заході, то встиг побачитися з дітьми.

Цікаво З'їхалися після першої зустрічі, – нова кохана Остапчука приголомшила новим зізнанням

Володимир Остапчук в Instagram показав, як спілкується зі своїми дітьми – 9-річною Емілією та 5-річним Еваном. Ведучий зателефонував дітлахам по відео. За словами ведучого, донька хизувалася новою зачіскою, а син показував свої забавки.

Емілія зробила зачіску, Еван побіг показати кольоровий пластилін. Вчорашні перемовини з Торонто,
– поділився шоумен..


Володимир Остапчук поспілкувався з дітьми / Фото з його інстаграм-сторіс

Зазначимо, на початку повномасштабної війни Олена Войченко виїхала разом з дітьми до Торонто. Тривалий час Остапчук не міг зв'язатися із сином та донькою, адже, за його словами, цьому перешкоджала колишня дружина. Шоумен зізнався, що сильно сумує за сином і донькою. Відомо, що за останній рік зірковий батько бачив дітей лише двічі, коли їздив у Торонто. Тож, схоже експодружжя все ж таки порозумілося.

Цікаво, що Остапчук не проти мати ще дітей. Він зізнався, що мріє про велику родину. "Так, люблю, коли багато діток в родині. Щиро захоплююся класними сім'ями, як в Анатолія Анатоліча та Тимура Мірошниченка", – поділився він.