У кліпі знялася і кохана Дантеса – Даша Кацуріна. Пара разом танцювала на даху машини, поки Володимир співав про те, що забув іншу.

До теми Через 20 років: "Океан Ельзи" оновили трек "Я їду додому" – реакція фанатів

Слова – явне відсилання до Наді Дорофєєвої, яка пішла від нього до Михайла Кацуріна в березні 2022 року.

Дантес також показав, хто його оточує зараз. Наприклад, у ролику він запалив із Дашею Кацуріною, а в костюмі кота засвітився друг артиста – Олексій Дурнєв.

Кліп виглядає досить абстрактно і кожен бачить у ньому свій особливий сенс.

Відео – як сюрреалістичний сон, де все змішалося, але головне залишилося незмінним: поруч любов, друзі, я вдома і все добре,
– підписав ролик Дантес.

Кліп на пісню “Чуєш” Володимира Дантеса: дивіться відео

У соцмережі Володимир ніжно звернувся до нової обраниці: "Даша, хоч ти і 300 тисяч разів переживала, ти неймовірна як в житті, так і в кліпі. Кохаю", – написав він.

Шанувальникам сподобалася нова пісня Володимира Дантеса. У коментарях вони висловили своє захоплення та думки з приводу кліпу:

  • "Володя, дуже круто! Вітаю".
  • "Драйвово, прикольно, а кіт в кінці… топ".
  • "Вова, пісня і кліп – дуже до душі. Особливо в такі важкі часи – такі пісні як острівок надії, де можна врятувати свою кукуху. Не зупиняйся, чекаєм альбом".
  • "Трек зайшов".
  • "Вітаю з новим кліпом. Як завжди на позитиві. Обожнюю".
  • "Як на мене відчувається в твоїй пісні вплив Даші, і це щось класне, щось нове".

До слова, Володимир Дантес має ще два треки українською мовою – "Обійми" (про перехід з російської на українську) та "Тільки ми", яку співак присвятив парам, яких розлучила війна.