Російська ракета 23 лютого влучила у житловий будинок у Вишгороді. Як виявилось, там жили друзі українського артиста Павла Зіброва.

Читайте також Поки Україну знеструмлюють: зрадниці Asti і Тодоренко красувались у Москві у день обстрілів

Друзі Зіброва постраждали через обстріл

Виконавець опублікував моторошне відео, де його подруга показує наслідки ракетного удару по домі в Вишгороді. Він розповів, що сім'я, яка жила в домі – в лікарні.

Друзі, вчора сталась жахлива біда, ворожа ракета впала в житловий будинок у Вишгороді. В цьому будинку, який на відео були наші добрі друзі. Валя в лікарні з осколковими пораненнями, Віталік у реанімації, бореться за життя та кінцівки,
– поділився Павло Зібров.

Відео зі зруйнованого будинку у Вишгороді (обережно, присутня нецензурна лексика)

Музикант згадав, що його друзі вже пережили блокаду на початку війни, а тепер борються за життя. Він додав, що частину коштів з концерту у Карлових Варах та Празі підуть їм на допомогу. Але попросив і шанувальників про допомогу.

Що відомо про обстріл Вишгорода

Черговий масований удар по Україні відбувся 23 листопада. Під обстрілами був не тільки Київ, але й область. Одна з ракет влучила у житлову багатоповерхівку у Вишгороді.

Наразі було відомо про 5 загиблих та 34 постраждалих, серед потерпілих – 5 дітей.

Анатолій Анатоліч розповів, що цей будинок – за 7 хвилин пішки від його помешкання. На щастя, в день ракетного удару він був у Франції.