Тоді, коли російська ракета влучила у житловий будинок у Вишгороді, Анатолія Анатоліча вдома теж не було. Він виїхав у Францію до сім'ї, але після прильотів 23 листопада пообіцяв повернутися.

Читайте також "Десятки ракет летять в Україну": зірки емоційно реагують на чергову атаку Росії

Анатолій Анатоліч про влучання у Вишгороді біля свого дому

7 хвилин від мого дому пішки. 2 хвилини на авто. Вишгород,
– написав Анатолій Анатоліч в інстаграм-дописі.

"За кілька днів я буду вдома. Мій Київ, мій Вишгород, тримайтеся. Я розумію, що цієї секунди нічим допомогти не можу, але відчуваю, що маю бути зі своїм містом і своїми людьми", – додав він у сторіс.

Ведучий зізнався, що в такі моменти його рве на шматки, адже з одного боку він як багатодітний батько може жити з сім'єю у Франції, а як публічна особистість прагне бути поряд з українцями.

"І так постійно. Я мрію побачити свою родину і в той самий час думаю, як швидше повернутися в Київ. І повірте, тим, хто не вдома, зараз на душі ще складніше і важче", – заявив Анатолій Анатоліч.

  • Нагадаємо, після обстрілу 17 жовтня постраждала квартира Єгора Гордєєва. Тоді дрон-камікадзе зруйнував під'їзд будинку в Шевченківському районі Києва, позаду якого розташована новобудова ведучого. У висотці утворилася тріщина, а у квартирах повибивало шибки.