Козловський час від часу ділиться у соцмережі кадрами з навчань. Тепер 38-річний артист показав у Інстаграм-сторіс свій "польовий" дім.

Цікаво З вишиванки у костюм з пташками: ефектна Олена Зеленська супроводила президента у Вільнюсі

Музикант опублікував короткий ролик, на якому можна побачити, в яких умовах він живе. Зокрема, Козловський сидів у великий намет з ліжками та устеленою піддонами підлогою.


Віталій Козловський на навчаннях / Скриншот з його інстаграм-сторіс

Цікаво, що у наметовому таборі разом з військовими живе багато котиків, які створюють відчуття затишку навіть у польових умовах. Так, на кадрах можна побачити трьох "бойових" кошенят, які оточили Козловського.


Котики в наметі мобілізованого Козловського / Скриншот з його інстаграм-сторіс

Де зараз Віталій Козловський: головно

  • 13 червня Козловський повідомив, що отримав повістку. Через тиждень після мобілізації він показався у формі та зі зброєю.
  • Відтоді артист офіційно став військовим та вступив до бригади Національної гвардії України "Рубіж", що належить до Гвардії наступу.
  • Поки артист-нацгвардієць перебуває на навчаннях, тому показує фанам кадри з полігону. Він вивчає бойову зброю, навчається стрільби, копає й маскує окопи, опановує першу медичну допомогу.
  • Козловський досі проходить військовий вишкіл. Минуло вже два тижні бойової підготовки. Раніше Віталій розповів шанувальникам про перші відчуття та труднощі у службі.