Український співак Віталій Козловський, який нещодавно змінив свій імідж, проходить військовий вишкіл. Минув перший тиждень бойової підготовки, тому артист розповів шанувальникам про перші відчуття та труднощі.

Дивіться також Психологічно – жахливо, – як Положинський переживає війну: фото у військовій формі

Віталій Козловський поділився враженнями про навчання

Перший тиждень навчання бойової підготовки був напруженим і інтенсивним. Втома є як фізична, так і моральна. Іноді є відчуття, що навантаження забирають всю енергію... Насправді зараз немає часу та сил на творчість, яку я так люблю, у якій можу виразити свої почуття та думки, але хто казав, що буде легко?!
– емоційно висловився музикант.

Віталій Козловський привітав українців з Днем Конституції України та побажав, щоб цей Закон "залишався надійним фундаментом наших цінностей і прав".


Віталій Козловський / Фото з інстаграму Віталія Козловського

"І все ж, у поточних обставинах, знаходжу силу і натхнення, залишаюся відданим своїй службі, бо вірю в важливість нашої ролі в захисті країни. Думка про те, що мої зусилля не є даремними, власне мотивує йти вперед. Мотивують і люди, що поруч, титанічна праця військових, їхній внесок у нашу майбутню Перемогу".

Мобілізований артист поділився новими фото – у військовій формі та з автоматом.


Віталій Козловський / Фото з інстаграму Віталія Козловського

  • Нагадаємо, 13 червня Віталій Козловський повідомив, що отримав повістку. Через тиждень після мобілізації він показався у формі та зі зброєю.
  • Виявилося, що артист офіційно став військовим та вступив до бригади Національної гвардії України "Рубіж", що належить до Гвардії наступу.
  • Поки артист-нацгвардієць перебуває на навчаннях, тому показує фанам кадри з полігону. Він вивчає бойову зброю, навчається стрільби, копає й маскує окопи, опановує першу медичну допомогу. Бойова підготовка вимагає певних правил, тому Козловський змінив імідж та поголив бороду.