Учора Віталій Козловський зняв коротке відео, де показався зі зброєю. Стало відомо, що співак й артист офіційно став військовим.

Читайте також Діти Марічки Падалко вперше за 8 місяців зустрілися з батьком, який служить в ЗСУ: чуттєве відео

Віталій Козловський офіційно став військовим

Музикант з'явився у ще одному відео, де розповів, що робить останні кроки як цивільний. Далі він у кадрі показує свій військовий квиток та жетон.

Роблю свої останні кроки як цивільний. Далі – полігон. Далі моє життя зміниться. Сказати, що я переживаю – це нічого не сказати. Але настає новий етап. Я офіційно став військовим, маю свій військовий квиток. Раніше мені стилісти підбирали одяг, а зараз я отримав свою військову форму,
– повідомив Козловський.

Віталій Козловський – військовий: відео

Пресофіцер Бригади швидкого реагування Національної гвардії України Харитон Старський натякнув, що Віталій Козловський став до лав бригади НГУ "Рубіж". Це одна з бригад, що входить до складу Гвардії наступу. Цю інформацію підтвердило МВС України.

Що вам сказати, друзі. Козаченько слово тримає, отримав повістку – пішов у армію. Дали АК та й відправили на полігон (навіть з потяга в Нацгвардію знімать не довелося), – поділився Старський.


Козловський і Старський / Фото з фейсбуку

Останнє про зірок у теробороні та ЗСУ

  • Олександр Положинський рік тому повернувся з "нуля". Він зізнався, що морально складно бути в безпеці, коли його побратими воюють. Та артист готовий у будь-який момент вирушити на фронт.
  • Даніель Салем, який у ЗСУ, допомагав евакуйовувати людей з Херсона, коли стався підрив Каховської ГЕС. Він показував відео, що зворушувало до сліз.
  • Сергій Танчинець у перші тижні вторгнення був у Мукачівській теробороні, але згодом вирішив займатись волонтерством. Він зізнався, що наразі повістки не отримував.