Для дівчат було несподіванкою побачити тата, оскільки вони не знали, що він на декілька днів повернувся у Київ. У столицю захисник приїхав, щоб виконати одне з завдань керівництва.

Важливо Положинський висловився про можливість законно "відкупитися" від мобілізації: "Не разова акція"

Як пройшла зустріч дітей Марічки Падалко з батьком

Марія та Катерина поверталися додому, де на вокзалі їх повинні були зустріти мама та брат. Втім, несподівано, в натовпі дівчата побачили свого батька Єгор Соболєва, який з перших днів великої війни служить в ЗСУ. Як повідомила Марічка Падалко, її чоловік у робочих питаннях приїхав до Києва на два дні.

Дівчата 8 місяців не бачили батька. Вони знали, що на вокзалі в Києві ми зустрінемо їх із Міхою, але навіть не здогадувалися, що Єгора вчора викликали до Києва буквально на два дні забрати дрони,
– пояснила телеведуча.

Зазначимо, що Єгор Соболєв брав участь у боях за Ірпінь ще на початку повномасштабного вторгнення. У квітні 2022 року він зробив сім'ї сюрприз, приїхавши додому. З того часу захисник майже не з'являвся на публіці та не розповідав про службу. Наразі невідомо, на якому напрямку він захищає Україну.

Останні новини про зірок, які захищають Україну

  • Після 4-місячної мовчанки на зв'язок вийшов український хореограф Дмитро Дікусар, який вже понад рік служить в ЗСУ і рідко з'являється в мережі. Танцівник повідомив, що після лікування знову повертається на фронт.
  • Олександр Положинський повернувся з "нуля" та поділився емоціями, які зараз відчуває, перебуваючи у Києві. Чоловік зазначив, що йому морально дуже важко.
  • Український ведучий та військовий Даніель Салем допомагав евакуювати українців з Херсону після підриву Каховської ГЕС.
  • Віталій Козловський декілька днів тому отримав повістку та показався у військкоматі. Зі слів менеджерки співака Юлії Бакуменко стало відомо, що він вже пройшов військово-лікарняну комісію та готується до виклику до військової частини.
  • Лідер українського рок-гурту БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ Сергій Танчинець чесно розповів, що йому поки не надсилали повістку. Втім, він також зазначив, що якби вона прийшла, то співак пішов би у військкомат.
  • Хореограф Женя Кот, який брав участь у шоу "Танці з зірками" зізнався, що не може йти на фронт, бо має "білий квиток" через хвороби. У нього зламані кісти, кілька гриж у хребті, розрив колінного суглоба (крововилив), розрив щиколотки.

Автор Софія Хомишин