У четвер, 22 вересня, Андрій Бєдняков вів у Нью-Йорку презентацію благодійної Фундації Олени Зеленської, де подарував вишиванку Джиммі Феллону. Перед світським заходом він на декілька годин зустрівся з дружиною Настею Короткою і донькою Ксенією, яка саме відсвяткувала день народження. Як це було, дивіться відео далі.

До теми Українки в Нью-Йорку: Тіна Кароль та Юлія Саніна виступили на заході Олени Зеленської

Андрій Бєдняков зробив сюрприз доньці у США і довів її до сліз

Тревел-ведучий влаштував 7-річній доньці справжній квест. Вона то зазирала в духовку, то співала "Ой, у лузі червона калина", то шукала записку в дивані, то раділа ігровій кімнаті.

У підсумку мама показала Ксенії відеозвернення батька зі словами: "Привіт, доню. Я хочу привітати тебе з днем народження. Я зараз, на жаль, не з тобою, я у Львові, але я дуже сумую. Ти знаєш, що я завжди готую для тебе квести. Зараз у нас черговий квест, тож я дуже хочу, щоб ти пройшла 10 метрів на балкон і подивилася вниз". У цей час Андрій Бєдняков уже стояв на порозі будинку. Ксенія зі сльозами буквально злетіла до нього зі сходів, кинулася в обійми й розплакалася.

Найголовніший подарунок для Ксенії – це був тато. Так, лише на декілька годин, потім Андрію треба було летіти в Нью-Йорк, вести благодійний захід, а потім одразу в Україну. Але це був найкращий подарунок. Ксеня сказала, що тато навіть краще за триповерхову хатинку для ляльок,
– зворушливо, але з гумором підписала дружина Бєднякова.

Емоційна зустріч Андрія Бєднякова з донькою довела до сліз не лише саму Ксеню, а й зіркових подруг і шанувальників ведучого:

  • Юлія Саніна з The Hardkiss: "Реву";
  • Даша Астаф'єва: "Ви що мені потоп наробили";
  • "Та ну вас, плачу разом з вами від щастя та емоцій";
  • "Сиджу і плачу. Ви мегакруті, люблю вас";
  • "Плачу. Як щемить серце від таких зустрічей";
  • "Ридаю, скільки сімей роз'єднала війна";
  • "Настю, плачу, так зворушливо".