Як відомо, 24-річний Джастін Бібер насолоджується подружнім життям з моделлю Хейлі Болдуін. За інформацією ЗМІ, пара таємно одружилась в одному з судів Нью-Йорка. Однак почуття до екс-коханої у співака все ж залишились.

Читайте також: Рятівниця Селени Гомес розповіла про депресію після операції

Одразу після оголошення інформації про госпіталізацію Селени Гомес, американці побачили Джастіна Бібера, який плакав у машині. Поряд із ним сиділа його дружина Хейлі Болдуін, яка співчутливо намагалась заспокоїти артиста.

Джастін завжди буде дбати про Селену. Йому складно чути, що у неї проблеми зі здоров'ям. Вони обидва боролися зі своїми недугами упродовж багатьох років, і Джастін завжди співчував Селені. Він хоче, щоб вона була щаслива і здорова,
– розповів інсайдер журналу People.

Ймовірно, Джастін Бібер розуміє, що його особисте життя стало причиною нервового зриву Селени Гомес. Про те, що весілля зірок і справді повпливало на стан здоров'я співачки, підтвердили і її друзі. Однак інсайдери зізнались, що це лише частинка проблем, що могли призвести до нервового зриву Селени.

Що відомо про депресію Селени Гомес?Вперше про проблеми з психічним здоров'ям Селени Гомес ЗМІ почали говорити ще на початку 2018 року. Журналісти дізнались, що в лютому артистка пройшла двотижневий курс лікування від депресії. Фанати та іноземні видання пов'язували це з низкою проблем, які супроводжують артистку впродовж останніх 1,5 роки: розставання з її коханим виконавцем The Weeknd, відновлення та черговий розрив стосунків з Джастіном Бібером та хвороба під назвою "вовчок", через яку вона була змушена погодитись на трансплантацію нирки. Нещодавно зірка також заявила, що покидає соціальні мережі, зокрема, Instagram, на невизначений термін.