У четвертому випуску шоу "Танці з зірками", що вийшов 26 вересня, учасники ділилися секретами та таємницями. Відомий український актор Артур Логай поділився зізнанням, про яке раніше не було відомо.

До слова Спортсменка Ольга Харлан зізналась про роман з бойфрендом під час заміжжя

Артур Логай виховує позашлюбного сина

Як розповів актор, 6 років тому він брав участь у вокальному проєкті. Там чоловік познайомився з дівчиною Оксаною. Пара швидко закрутила роман. У них народився первісток.

Все дуже швидко розвивалося, ми почали жити разом. Ми не збиралися одружуватися, але в якийсь момент, коли люди живуть разом, займаються коханням, у них з'являється дитина. Ми назвали його Герман, він дуже класний,
– розповів Артур Логай.

Зараз учасник шоу "Танці з зірками" перебуває у шлюбі та виховує молодшого сина, якому 2,5 роки. Хлопці часто бачаться та граються разом.


Артур Логай з синами / Фото з інстаграму Артура Логая

Артур Логай підкреслив, що попри усі обставини, які складаються в дорослих, їхні діти завжди повинні відчувати любов та підтримку від батьків.

В ефірі Артур Логай виконав джайв. Танець був високо оцінений суддями.

"Танці з зірками 2021" 4 випуск: дивіться онлайн – виступ Артура Логая і Анни Кареліної


Інші таємниці українських зірок

  • Євгенія Власова зізналась про конфлікт з партнером Максом Леоновим. Через сварки співачка ледь не пішла з проєкту.
  • Артистка Lida Lee поділилась, що кілька років тому страждала від критики щодо її фігури. Вона почала комплексувати з приводу розміру грудей та навіть хотіла лягти під ніж хірурга, щоб збільшити їхню форму.
  • MELOVIN розповів про його перший інтим. За словами виконавця, він стався минулого року – у 2020. Тоді йому було 23 роки, хлопець нарешті відчував любов і довіряв партнеру.