За лаштунками шоу "Де логіка?" співачка зізналася у своєму найбільш нелогічному вчинку, завдяки якому вона стала спочатку Кайрою, а потім солісткою "НеАнгелів".

Читайте також Дають прізвиська і пранкують: Слава Камінська поділилась, які у неї стосунки з дітьми і друзями

Найбільш нелогічний мій вчинок – це вступ після школи до університету на спеціальність "Інформаційні системи та документознавство". Думаю, що я зробила помилку, потрібно було відразу йти в музику,
– зізналась артистка.

Вікторія Смеюха
Вікторія Смеюха в шоу "Де логіка?" / Фото пресслужби "Нового каналу"

Співачка зізналась, що спеціальність не була їй цікава, але тоді здавалося, що вокалом у рідному місті Вікторії – Харкові заробити неможливо. Більш творча атмосфера завжди була у столиці.

"Мені завжди подобалося співати. Та й взагалі, близькі були творчі спеціальності. Я ще паралельно займалася живописом. Пам'ятаю, під час навчання малювала себе на сцені. Таким чином візуалізувала своє майбутнє. Були моменти, коли я плакала, тому що розуміла – вибрала не ту роботу. Тоді інформаційні системи тільки з'являлися, знайомилася з ними і відчувала, що це зовсім чуже. В один момент усвідомила, що дуже хочу в музику", – додала Вікторія.

Перед тим, як потрапити в гурт "НеАнгели" Вікторія Смеюха півтора року співала сольно.

"У мене навіть був псевдонім – Кайра, який вибрала разом з астрологом. З продюсером Олександром Яременком ми записали пару пісень. Я була така собі рок-поп виконавиця. Пам'ятаю, збиралися знімати два відео, сценарії до них уже були готові. Ще у нас з'явилася ідея піти в програму "Шанс". І ось тоді стався переломний момент. Мене помітив Юрій Нікітін, зателефонував, ми зустрілися, поспілкувалися, і я зробила вибір на його користь", – згадала екссолістка "НеАнгелів".

До слова Я запропонував розходитися, – Юрій Нікітін прокоментував розпад гурту "НеАнгели"

Що відомо про розпад гурту "НеАнгели"?

  • Колектив розпався на початку березня 2021 року. Він проіснував 15 років.
  • Продюсер Юрій Нікітін створив тоді його на заміну "ВІА Грі", популярність якої почала згасати.
  • Артистки почали сольну кар'єру, зокрема, Слава Камінська вже випустила першу пісню "911". Вона виступатиме як SLAVA KAMINSKA.