В інтерв'ю програми "Світське життя" Віктор Павлік зізнався, хто приносить більший прибуток у сімейний бюджет. Його концертна директорка та дружина Катерина взяла усі головні фінансові витрати на себе.

Читайте також Вагітна дружина Віктора Павліка захопила новою фотосесією з коханим

На все Катя заробила, грубо кажучи, сама. Вона молодчина! Вона дуже просуває свій блог. Звичайно, частково десь і мої збереження були, частково щось по бартеру, десь якісь є у нас кредити. Разом легше батька валити,
– поділився зірка, який скоро вчетверте стане батьком.

Нещодавно чоловік в інтерв'ю програми "Ранок з Україною" також зізнався, що в силу свого віку у майбутньому він може повністю залежати від дружини.

"Я навіть не сумніваюся в тому, що настане такий час, коли я буду на утриманні у своєї дружини. Я сподіваюся, що вона мене не вижене з хати, а все-таки буде допомагати, утримувати й водити за ручку через дорогу", – розповів 55-річний Павлік.

Він також зізнавався, що під час карантину жив на гроші дружини, яка заробляє в інстаграмі.

Що відомо про витрати подружжя Павліків?

  • На початку 2021 року пара відпочивала у Буковелі, де в повному розпалі був гірськолижний сезон.
  • Згодом Реп'яхова скаржилась, що "вони у жорсткому мінусі" і через карантин щомісяця втрачають близько 150 тисяч гривень. Через це вони відклали мрію про купівлю власного житла.
  • Через деякий час Катерина Реп'яхова придбала собі автомобіль із салону марки Toyota C-HR, вартість якого становить понад 770 тисяч гривень.
  • Жінка Павліка також нещодавно зізналась, що її відпочинок з чоловіком у Єгипті обійшовся у 1500 доларів за 6 ночей.
  • Зокрема пара планує народжувати майбутнього сина в одній з найдорожчих київських пологових клінік "Адоніс".