Такі цікаві деталі розкрила його дружина Катерина Реп’яхова. Раніше вона розповідала, хто в їхній сім'ї більше заробляє.

До теми Мама Реп'яхової була проти її стосунків з вдвічі старшим Павліком: чому вона змінила думку

Дружина Віктора Павліка часто показує сімейне життя та ділиться цікавою інформацією. Цього разу вона розповіла, яке насправді прізвище у її чоловіка.

Катерина наголосила, що в документ її чоловік записаний по-різному. Але в паспорті він – Віктор Павлик. Водночас сценічний псевдонім артиста – Павлік.

Дружина зірки також розповіла цікаву деталь. Виявилося, що їхній маленький син Олександр записаний у паспорті як Павлик. А старший син артиста від першого шлюбу – Михайло – записаний за прізвищем Павлік.


Дружина Павліка розповіла деталі про його прізвище / Скриншот з її сторіс

Що відомо про особисте життя Віктора Павліка

  • Віктор Павлік у 18 років одружився з Лідією. Від жінки народився син Олександр, з яким Павлік теж старається підтримувати зв'язок.
  • Другий шлюб Віктора Павліка був з Світланою з Узбекистану. Разом вони прожили вісім років, після чого розлучилися. В них народилася лише одна донька Христина, яка вже подарувала артисту внука.
  • Третій шлюб у Віктора був з танцівницею Ларисою Созаєвою, яка народила йому сина Павла (шлюб тривав 25 років). У 2018 році хлопцеві діагностували онкологічне захворювання, з яким він боровся 2 роки – у 2020-му Павло помер.
  • За кілька місяців до трагічної події Павлік одружився вчетверте з молодою концертною директоркою Катериною Реп'яховою. У червні 2021 року народила сина Михайла.
  • Відомо, що у Катерини чудові стосунки з найстаршими дітьми Павліка – Олександром та Христиною. Востаннє вони усі бачились 10 січня у день народження Христини.