Нещодавно Катерина повідомляла, що їхній спільний з Павліком син досі не розмовляє. Малюку вже понад 2 роки. Однак, дитина проходить лікування та вже демонструє певні успіхи.

Що це В житті б не купила собі, – Репяхова показала дорогий подарунок від Віктора Павліка на річницю

Репяхова розповіла про операцію Віктора Павліка

У своєму інстаграмі дівчина написала, що сьогодні – той день, якого вона дуже боялася. Деякі прихильники пари припустили, що це може бути операція у співака. Катерина відповіла ствердно на це повідомлення.

Йому потрібно робити операцію на серці. Не хоче ніяк,
– сказала вона.

Проблеми із серцем у Віктора Павліка – вроджені. Це передалося генетично, тому що у його мами була така ж сама ситуація. Йдеться про те, що один із клапанів серця перестав повноцінно працювати.

Скриншот з історії
Скриншот з історії / Фото з інстаграму Катерини Репяхової

Скриншот з історії
Скриншот з історії / Фото з інстаграму Катерини Репяхової

Що відомо про здоров'я Віктора Павліка

  • У травні блогерка повідомляла про проблеми зі здоров'ям у її чоловіка. Вона зазначила, що Павлік відчуває біль у руці. Тепер йому стало гірше. Дівчина сказала, що артист потребує лікування, бо є ризик, що взагалі не зможе підіймати руку.
  • Невдовзі Катерина розповіла, що у Віктора погіршилось становище зі старою травмою. Тож, ймовірно, доведеться робити операцію. Але спершу вони спробують полікувати її ударно-хвильовою терапією.
  • У липні артист пройшов обстеження та з'ясувалося, що у нього серйозні проблеми з серцем. За словами Катерини, Павлік народився з серцевою вадою. Тож йому потрібно ставити штучний клапан, бо природній – вийшов із ладу.