Водночас через гастролі артиста подружжю не вдасться відзначити свято саме 4 листопада, тож вони обмінялися подарунками й відсвяткували раніше. Цим блогерка поділилася з підписниками.

Не пропустіть Дружина Віктора Павліка шокувала, скільки заробляє на місяць: "Пишаюся собою"

Як Павлік та Репяхова відзначили річницю

Чоловік подарував коханій новий iPhone 15 у білому кольорі.

Я взагалі спокійна до нових айфонів і в житті б не купила собі 15 зараз, якби не Віктор Павлік. В мене були 13 і 12. І чесно сказати, 12 люблю набагато більше,
– поділилася жінка.

Крім того, подружжя прогулялося Києвом. Зокрема, вони побували в метро й завітали до особливого кафе. Цікаво, що минуло чотири роки відтоді, як вони востаннє були в цьому закладі.

Історія кохання Катерини та Віктора: головне

  • За несподіваним поворотом подій Катерина Репяхова, з шанувальниці Віктора Павліка перетворилася на дружину кумира. Жінка розповідала, що з дитинства відвідує концерти виконавця й ніколи не могла уявити такий дивовижний подарунок долі.
  • Доленосна зустріч майбутнього подружжя відбулася 4 листопада 2015 року після концерту Павліка. Це сталося у готелі в Миколаєві.
  • Попри те, що артист був одружений на Ларисі Созаєвій, він все ж закрутив роман з Катериною, своїм концертним директором. Зрештою це призвела до розлучення з Ларисою та освічення Катерині.
  • У травні 2020 року Віктор та Катя зареєстрували стосунки в РАЦСі, а вже в червні наступного року у пари народився син Михайло.