Учасник популярного шоу "Холостячка" з Ксенією Мішиною повідомив, що вступив до тероборони. Відповідний допис він опублікував у себе в інстаграмі.

До слова Джамала виступила в Німеччині на відборі Євробачення: кошти з ефіру направлять до ЗСУ

Ілля Рибальченко в міськобороні

Назад дороги немає! Чоловіком не народжуються, ним стають, хтось у 10 років, а хтось і у 40 ховається за маминою спідницею! Неважливо хто ти: артист чи співак, солдат чи шоумен, насамперед ти – українець і це твій дім,
– пояснив своє рішення Ілля.

Чоловік додав, що після окупації Криму, Донецька та Луганська, настав час повернути наше. Він поділився, що не міг сидіти вдома, ховатися в підвалах чи взагалі втікати з країни.

"Це війна не десь, а біля порога мого дому. Це моя країна, і кожен українець просто зобов'язаний захищати свій будинок! Тому 25 лютого підписав договір та вступив до міськоборони нашої столиці. Тисячі наших чоловіків так само вчинили й теж взяли зброю та направили на оборону своєї країни. Я гордий за наш народ і нашу державу – це як ніколи згуртувало нас в один великий кулак. Ми обов'язково переможемо, Господь все бачить, хто має рацію, а хто ні", – підсумував Рибальченко.


Ілля Рибальченко / Фото з інстаграму Іллі Рибальченка

Учасники "Холостячки" захищають Україну

Оперативна інформація рятує життя. Читайте наш телеграм, там ми зараз найшвидші. Цілодобово!

Текст публікації Іллі Рибальченка

Назад дороги немає!

Чоловіком не народжуються, ним стають, хтось у 10 років, а хтось і у 40 ховається за маминою спідницею! Неважливо хто ти: артист чи співак, солдат чи шоумен, насамперед ти – українець і це твій дім.

Спочатку у нас окупували одну "кімнату" – Крим, потім ще дві – Донецьк та Луганськ, тепер настав час і ми заберемо наше по праву!

Я не міг сидіти вдома, по підвалах чи ще гірше – поїхати з країни. Це війна не десь, а біля порога мого дому. Це моя країна, і кожен українець просто зобов'язаний захищати свій будинок!

Тому 25 лютого підписав договір та вступив до міськоборони нашої столиці. Тисячі наших чоловіків так само вчинили й теж взяли зброю та направили на оборону своєї країни. Я гордий за наш народ і нашу державу – це як ніколи згуртувало нас в один великий кулак. Ми обов'язково переможемо, Господь все бачить, хто має рацію, а хто ні.

Слава Україні.