Після масованої ракетної атаки 23 листопада, коли 80% Києва було без світла та води, Сергій Притула "підколов" сам себе. Він розповів, що спочатку мав квест – підіймався додому пішки вище 20 поверху, потім запалив свічки, аби "додати романтики у спілкування", а після сяде їсти гречку, "яка вже не настільки холодна як позавчора, тому що холодильник другу добу не працює". Однак попри це зірка щасливий, адже не під Росією.

До теми Ви так само лупили по енергетиці, – Бєдняков назвав українців, які винні в обстрілах

Сергій Притула звернувся до українців при свічках

"Скажіть, через те, що немає вдома світла чи немає води, чи вам підніматися високо без ліфта, у когось з вас з'явилося бажання вплинути на владу, щоб вона приступила до перемовин з Російською Федерацією?" – поцікавився Притула.

У мене ні, підозрюю, що у вас так само. Ба більше, якби раптом наша влада десь пішла росіянам на поступки, я переживаю, що от якраз на це ми відреагували б. Тому дуже смішно, що росіяни досі не можуть зрозуміти, що обстрілюючи нас і очікуючи на певний результат, вони отримують усе з точністю до навпаки. Вони не розуміють, з якою нацією вони зв'язалися,
– вважає громадський діяч.

Сергій Притула назвав українців у тилу "працелюбними і хоробрими мурашками", а захисників на передовій – "сміливими мурахами". Він наголосив, що нашою незламністю захоплюються всюди: "Світ дивиться на нас широко розплющеними очима і не може повірити у приклад такої стійкості суспільства, яке вони, мабуть, не завжди трактували як європейське".

Ми всі з вами дуже великі молодці. І ті, хто безпосередньо боронить нашу країну, і так само ми пишаємося нашими комунальниками, нашими енергетиками, нашими лікарями. Усіма, хто в цей непростий час зберігає крутість українського народу, на який фронт не глянь. Тому так, нехай при свічках, але без росіян,
– гордо закінчив Сергій Притула.

Цікаво, що в інстаграмі його відеозвернення з'явилося на ранок 25 листопада, хоч і публікував він його ще ввечері 24. "Той випадок, коли почав завантажувати відео о 22:30, але 3G мав інші плани і довантажив відео о 8:40", – пожартував Сергій Притула в коментарях.

  • Без світла працює навіть перша леді Олена Зеленська. Вона показала, як підтримала запуск українського простору Ukraine is Here на платформі Google Arts & Culture у цілковитій темряві.
  • Тоді як акторка Ольга Сумська теж залишилася без світла і варила суп просто в під'їзді на газовій горілці. "Не пропадемо. Такі лайфхаки, українці до всього пристосувалися", – коментувала зірка.
  • Більше про те, як український бомонд викручується без світла, дізнавайтеся в нашому матеріалі.