17 вересня відбудеться прем'єра другого сезону романтичного проєкту "Холостячка". Учасники боротимуться за серце української співачки Злати Огнєвіч.

До слова Ілля з "Холостячки" показав кохану, з якою йде на новий романтичний проєкт

Злата Огнєвіч про першу вечірку

Щоб підкорити виконавицю, чоловіки йтимуть на непередбачувані рішення та будуть дивувати "Холостячку". За словами знаменитості, перша вечірка – знайомство з усіма, вже приголомшила Злату Огнєвіч.

"Під час першої вечірки – знайомства з чоловіками – відбувалися якісь неймовірні речі! Ніколи не думала, що за один вечір можу політати на вертольоті, пірнути в океан за перлиною, побувати на концерті... До мене навіть приїхав справжній принц на білому коні! Я ніколи не могла уявити, що все це може статися в моєму житті за один вечір", – зізналась зірка.

Артистка додала, що кожен учасник робив все можливе, аби звернути її увагу та зачарувати.

Усі чоловіки взяли дуже високу планку. Можу сказати, що цей сезон "Холостячки" буде дуже цікавим, неймовірно яскравим, емоційним і дуже екстремальним,
– наголосила Злата Огнєвіч.

Що відомо про учасників шоу

Вже стали відомі перші імена чоловіків, які боротимуться за почуття Злати Огнєвіч:

  • Роман Васильєв – стоматолог-хірург, який став першим учасником романтичного проєкту. На першу вечірку він приїде на білому коні з букетом – як справжній принц.
  • Вінченцо Дулепа – ресторатор з Лондона, який раніше працював звичайним офіціантом у Чернівцях. У перші хвилини знайомства Злата Огнєвіч назвала його зухвалим.
  • Андрій Хвєткєвіччемпіон України з фрідайвінгу. Заради проєкту він повернувся до України з Мексики.
  • Павло Богдапрофесійний каскадер. Чоловік співпрацював з легендарними кінокомпаніями Warner Bros. і Ubisoft.