За право представити Україну на престижному пісенному конкурсі Євробачення-2023, що пройде в Ліверпулі, Велика Британія, боротимуться 10 артистів та музичних гуртів. Транслюватимуть прямий ефір на всіх платформах Суспільного о 17:00. Пряма трансляція буде також доступною на сайті Showbiz 24, повідомляє 24 канал.

Важливо Все, що відомо про Нацвідбір-2023: учасники, судді, де дивитись і як голосувати в оновленому шоу

Також трансляцію можна буде побачити:

  • на фейсбук-сторінці "Суспільне Євробачення" та UA: Перший;
  • на ютуб-каналі "Суспільне Євробачення";
  • на сайті eurovision.ua;
  • у мобільному застосунку suspilne.tv.;
  • на "Радіо Промінь";
  • у мобільному застосунку Дія (обравши Дія.ТБ і канал Суспільне Культура).

За дайджестом виступів ви також зможете слідкувати в офіційному телеграм-каналі та в інстаграмі Суспільного.

Нацвідбір Євробачення-2023: головне, що варто знати

Як і попереднього відбору, голосування за переможця відбудеться лише в один етап – у фіналі конкурсу. Тобто не буде першого і другого півфіналу, лише фінальне змагання. Також варто зауважити, що вперше в історії Євробачення відбір пройде в укритті – як і всі інші концерти в Києві, які проводились у 2023 році.

Російсько-українська війна внесла чималі корективи в проведення Нацвідбору, тому задля безпеки гостей, учасників та команди конкурсу його проведуть у сховищі. Де саме – організатори інформацію не розголошують. Втім, це не єдині зміни, які трапились у 2023 році. Нещодавно українці мали змогу проголосувати за суддів конкурсу в додатку Дія. Згідно з голосуванням, у складі журі будуть Тарас Тополя, Джамала та Юлія Саніна.

Представники відбору вже оголосили, що проголосувати за свого улюбленого артиста також можна буде в застосунку Дія. Цьогоріч глядачі не зможуть надіслати СМС за улюбленого фаворита, адже діятиме лише одна система голосування онлайн у Дії.

Зверніть увагу Фіналісти Нацвідбору та їхні хіти на Євробачення-2023: розмаїття вас здивує

Відомо, що виробництвом телеверсії фіналу Національного відбору займатиметься ТОВ "СТАРЛАЙТ ПРОДАКШН", яке належить сім'ї Віктора Пінчука, а директором вказаний чоловік Ольги Фреймут Володимир Локотко.