35-річна колега Юрія Горбунова звикла захоплювати публіку ефектними look на "Танцях з зірками". У мережі були переконанні, що всі неперевершені образи Іванні Онуфрійчук підбирає команда професійних стилістів. Однак в останньому випуску проєкту вона довела, що й сама непогано розуміється на моді.

Не пропустіть Періс Гілтон влаштувала весільний бранч: фото в сукні з туалетного паперу

У "Вечір танго" ведуча вийшла на паркет у розкішній сукні зі свого гардеробу. Вона одягла плаття, в якому вперше засвітилась у липні, коли святкувала день народження у Франції.

Образ Іванни Онуфрійчук на "Танцях"

Так, у 8 випуску "Танців з зірками" на Іванні Онуфрійчук була пудрова сукня від турецького будинку високої моди Nedo. Це вбрання без бретелей, прикрашене паєтками, високим розрізом з об'ємними прозорими вставками та шлейфом. Під нього знаменитість придбала нові босоніжки на підборах від люксової марки Gianvito Rossi.

Образ ведучої не обійшовся без коштовних прикрас. На ній ланцюжок з камінням, сережки та каблучка від іменитих бутіків. Довге волосся Іванни вклали голлівудськими хвилями, а в макіяжі зробили акцент на очі.

Іванна Онуфрійчук в сукні з дня народження / Фото з інстаграму ведучої "Танців"

Образи Іванни Онуфрійчук на "Танцях з зірками"

  • У дебютному випуску нового сезону ведуча вийшла на паркет у сукні від Dior – червоному вбранні з об'ємною вставкою у формі серця.
  • У 3 ефіру "Танців" глядачі побачили її в пишній жовтій сукні від львівської дизайнерки Олі Мак. Вона коштує 30 тисяч гривень.
  • У 7 випуску Іванна Онуфрійчук з'явилась у чорній сукні з розрізом і прикрасами Bulgari, колекцію яких їй подарував чоловік-мільйонер.