Дружина казахського мільйонера обожнює виглядати розкішно й дорого. Жодна світська поява Іванни Онуфрійчук не обходиться без брендових речей або коштовних аксесуарів. Чи не найбільше громадськість вражають її образи на "Танцях з зірками", адже над ними трудиться велика команда.

До теми Іванна Онуфрійчук засвітилась на "Міс Україна Всесвіт" у сукні за 16 тисяч гривень

Образ Іванни Онуфрійчук у сукні з розрізом

У 7 випуску "Танців з зірками" ведуча з'явилась в атласній вечірній сукні чорного кольору. Її вбрання було дуже оригінальним, адже, здається, трималося усього на двох шпильках.

Так, асиметрична сукня мала виріз у зоні декольте та сміливий розріз вище стегон. Примітно, що під неї Іванна Онуфрійчук не одягала спідню білизну. Вона на всю країну блиснула не тільки стрункими ногами, а й ефектним бюстом.

Іванна Онуфрійчук у сукні з розрізом і прикрасами Bulgari / Фото з інстаграму ведучої

Сукню знаменитість поєднала з лакованими туфлями-човниками на невисоких підборах. Їй зробили укладку з ефектом мокрого волосся та розкішний макіяж з червоною помадою, чорними стрілками та блискучими тінями.

Чи не найбільшу увагу публіки привернули аксесуари Іванни Онуфрійчук. На ній були масивні сережки, каблучки та браслет у вигляді змії. Усі прикраси з колекції люксового італійського бренду Bulgari.

Іванна Онуфрійчук у сукні з розрізом і прикрасами Bulgari / Фото з інстаграму ведучої

Іванна Онуфрійчук у сукні з розрізом і прикрасами Bulgari / Фото з інстаграму ведучої

Образи Іванни Онуфрійчук на "Танцях з зірками"

  • У 1 випуску нового сезону Іванна Онуфрійчук вийшла на паркет у сукні від Dior – червоному вбранні з об'ємною вставкою у формі серця.
  • Пишну жовту сукню для 3 ефіру "Танців" ведучій пошила львівська дизайнерка Оля Мак. Вона коштувала 30 тисяч гривень.