Барських вже зізнався, що шкодує про співпрацю з Росією після 2014 року. Коли країна-агресорка розпочала повномасштабну війну проти України, виконавець одразу ж розірвав усі контракти, заборонив використовувати свої треки там.

Дивіться також Гурт Scorpions на концерті в Польщі підтримав Україну: промовисте відео

Пісні Макса Барських знову транслюють на Росії

Нещодавно стало відомо, що пісні Барських знову можна прослуховувати на Росії. Це викликало обурення в публіки. Однак Максим пояснив, що треки вкрали та опублікували на майданчику для прослуховування без його згоди. Наразі команда працює над тим, щоб заблокувати доступ до пісень на території Росії.

Думаю, весь світ уже побачив, що у Росії править злочинність, безкарність, беззаконня, брехня, обман та пропаганда. Таким чином і мої пісні з'явилися на майданчиках цієї країни. Насолоджуйтесь, поки у вас є така можливість. І пам'ятайте, що ваші криваві рублі мені не потрібні,
– заявив Макс.

Також він вкотре звернувся до представників російського шоу-бізнесу й закликав їх використати свій голос у правильному напрямку, щоб врятувати батьківщину від влади, яка перетворюється на зливний бачок і зливає свою країну глибоко на дно за ці ж криваві рублі.

Звернення Макса Барських: дивіться відео онлайн

Макс Барських і війна в Україні

  • Після повномасштабного вторгнення Росії та обстрілів рідного Херсона артист, який 8 років гастролював країною-агресоркою, заявив, що більше ніколи туди не повернеться.
  • Заяви Барських, де він звинувачував Росію у війні та вбивстві мирних українців, викликали обурення в росіян. Музикант отримував погрози.
  • Однак це не лякало артиста. Він продовжував засуджувати російську агресію й навіть заявляв, що готовий пожертвувати кар'єрою заради України.
  • Музикант не повернув росіянам кошти за квитки на концерти, які були заплановані ще до війни. Макс повідомив, що ці гроші витратить на гуманітарну допомогу українцям.
  • Барських навіть брав зброю до рук, вступивши до ЗСУ, щоб захищати рідну землю від окупантів. На полігоні він пройшов військові навчання, однак наразі продовжує воювати на культурному фронті.
  • Макс Барських літав у США, щоб розповісти про війну на музичній конференції перед премією Billboard Music Awards 2022.
  • Тепер він відправився у благодійний тур Німеччиною.
  • Реперка Alyona Alyona зізналася, що серед тих колег, які після 2014 року продовжили гастролювати Росією, її найбільше приємно вразив саме Макс Барських, адже показав радикальну позицію: "Це артист, який показав справжні "яйця".