Зірковий тато відмовляв 25-річного Дмитра йти на війну. Валерій пригадав, як з перших днів дуже переживав за нього, оскільки той завжди був пацифістом, мало розбирався у військовій справі.

Дивіться також "Це зуби": Тарас Тополя показав, як росіяни копіюють нацистів

Валерій Харчишин про сина в ЗСУ

Зараз Дмитро служить на Півночі України. Спочатку він був у теробороні, а зараз служить в ЗСУ. Валерій поділився, що він став чоловіком, справжнім воїном. Однак хвилювання нікуди не зникають, оскільки війна триває: "Коли він сказав, що піде, я не злякався, мені стало сумно. Я уявив, що може статися будь-що. Ніхто не знає, наскільки ця війна".

Коли я вперше до нього приїхав, вийшов до мене такий ботан в окулярах, він їх все життя носить. Його хотілося обійняти й не пускати нікуди. Думаю: "Що він тут робить, для чого він тут? Є кремезні пацани, які просилися, але їм не вистачило зброї. А мого малого забрали – пішов і його одразу взяли". Зрозуміло, що я його не відмовляв. Це дуже мужній крок. Особливо для нього,
– поділився артист.

Двоюрідний брат Харчишина також служить зараз. Валерій переживає, оскільки розуміє, що може статися все що завгодно. Музикант, як і всі українці, боїться за життя рідних.

Інтерв'ю Валерія Харчишина: дивіться відео онлайн

Зірки в теробороні та ЗСУ: важливе

  • Український військовий Олег Сенцов написав про теплу зустріч зі своїм другом Вальтером, який спершу обороняв Маріуполь, а потім пройшов усі випробування в російському полоні.
  • Репер YARMAK звернувся до українців та закликав набратися сил для боротьби зі "скаженою потворою, яка зажалася". Він підкреслив, що попереду буде найтяжча фаза війни.
  • Лідер гурту "Бумбокс" Андрій Хливнюк став одним з тих відомих чоловіків, які з перших днів війни стали на захист держави. На сторінці колективу в інстаграмі опублікували серію фото, де показано один день життя Хливнюка на передовій.