Репер Олександр Ярмак від початку повномасштабного вторгнення активно допомагає Україні та закликає до боротьби.

Читайте також "Люди, в яких тече козацька кров": як зірки-військовослужбовці вітали побратимів з днем ТрО

YARMAK звернувся до українців

Артист закликав прихильників набратися сил, терпіння, не нехтувати сигналами повітряної тривоги, донатити на ЗСУ та платити податки. Адже саме за податки держава функціонує і купує важке озброєння, яке допомагає нашим захисникам звільняти українські землі від російських загарбників.

Попереду найтяжча фаза війни. Передсмертна агонія імперії буде дуже кривавою та безжальною. Ми точно переможемо, але від самовіддачі кожного з нас залежить, якою ціною досягнемо цієї перемоги. Скажена потвора зажалася, тепер потрібно грамотно її розбивати. Для цього потрібна енергія кожного,
– підкреслив репер.

Зірки в теробороні та ЗСУ: останні новини

  • Ресторатор і ведучий Даніель Салем понад пів року захищає Україну в лавах ЗСУ. Він служить розвідувальником. На диво, найбільше він боїться не смерті, а поранення, адже не хоче стати тягарем для побратимів.
  • Лідер гурту "Бумбокс" Андрій Хливнюк став одним з тих відомих чоловіків, які з перших днів війни стали на захист держави. На сторінці колективу в інстаграмі опублікували серію фото, де показано один день життя Хливнюка на передовій.
  • Чоловік художниці Євгенії Гапчинської перебував на службі в ЗСУ від 24 лютого. Дмитро несподівано повернувся з передової, чим розчулив дружину та дітей.