На території звільненого села Піски-Радьківські, що на Харківщині, знайшли ще одну катівню. У ній тривали місцевих, ветеранів АТО та полонених зі Збройних Сил Україні. У мережі з'явилися нові фото, які підтверджують нелюдські злочини росіян.

Дивіться також Привіт від захисників з Херсонщини: Святослав Вакарчук зустрівся з воїнами королівської бригади

Тарас Тополя показав результати катувань цивільних на Харківщині

У катівні знайшли коробку з вирваними зубними протезами. Тарас Тополя опублікував жахливе фото в соцмережах і порівняв його з чорно-білим кадром з коронками зубів, вирваних німцями в концентраційному таборі.

Це фото золотих коронок зубів, що їх вирвали фашисти 21 століття у жертв – українців, закатованих на Харківщині. Чорно-біле фото – ті ж самі зуби вирвані німцями у фашистському концентраційному таборі. Щось потрібно пояснювати більше?
– написав Тарас під фотографіями.

Обережно, ці фото можуть вас засмутити

Нещодавно "Антитіла" показали рідкісні кадри з війни. Тарас Тополя, Сергій Вусик, Дмитро Жолудь несли службу у 130 батальйоні як стрільці та стрільці-парамедики. Від 24 лютого й до кінця серпня артисти були на війні та на власні очі бачили всі ті звірства, які окупанти робили з нашими людьми. Після відведення з фронту ми спілкувалися з Тарасом Тополею, він розповів про те, як проходила служба, що було найстрашнішим.

Інтерв'ю з Тарасом Тополею: дивіться відео онлайн

Зірки про звірства російської армії

  • Режисер Олег Сенцов показав, як виглядають підвали та зруйновані будинки в Бахмуті.
  • Актор Володимир Ращук поділився, що найважче було бачити на власні очі звірства росіян: замучених до смерті, вбитих українців у підвалах і на дорогах.
  • Тарас Тополя показував поліклініку на Салтовці, яку розстріляли окупанти.