Інформацію про народження сина у пресслужбі артиста підтвердили. Однак ім'я матері хлопчика вирішили залишити у секреті.

До теми Святослав Вакарчук вперше став батьком

Ймовірна мати сина Вакарчука

Водночас видання з посиланням одразу на декілька джерел повідомляє, що первістка музиканту народила 39-річна продюсерка українського продакшена Radioaktive Film Євгенія Яцута.

У травні 2021 року на одному з публічних кінозаходів жінку помітили вагітною. Крім того, нещодавно вона просила друзів з фейсбуку допомогти знайти 2 цілодобових нянь. Зазначимо, що у Євгенії є дочка Софія від першого шлюбу. Однак у проханні вона згадувала про 2 дітей.

Окрім цього, жінка опублікувала спогад з вінком на Івана Купала, загадково підписавши його: "Мій вінок таки доплив до призначення".

Наразі ні Вакарчук, ні Яцута не дають жодних коментарів. Водночас пресслужба співака не спростовує інформацію щодо Євгенії, проте й не підтверджує її.

У Вакарчука народився первісток: що відомо

  • Про те, що український музикант, лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук вперше став батьком, стало відомо 25 серпня.
  • Хлопчика назвали Іваном на честь батька співака.
  • У мережі спершу з'явилася інформація, що первісток Вакарчука народився 19 серпня. Згодом ЗМІ почали писати, що син музиканта побачив світ ще наприкінці травня.
  • 12 червня 2021 року співак оголосив про розлучення з дружиною Лялею Фонарьовою. Закохані були в цивільному шлюбі 20 років.