Популярний музикант Святослав Вакарчук, який рідко ділиться деталями особистого життя, опублікував відвертий допис, яким оголосив про розірвання стосунків з коханою Лялею Фонарьовою. Публічне зізнання артист зробив для того, аби "убезпечити свою родину, близьких та друзів від зайвих запитань та незручностей".

Читайте також Екссуддя "МастерШеф" Тетяна Литвинова розлучається після 5 років шлюбу

Сталось так, що після більш ніж 20 років щасливого і насиченого радістю життя, наші з Лялею дороги розійшлись. Ляля і я завжди були, є і будемо близькими людьми,
– написав Святослав Вакарчук.

Він наголосив, що причини розриву назавжди залишаться їхньою особистою справою. Зі слів Святослава Вакарчука зрозуміло, що з Лялею Фонарьовою вони розійшлися по-хорошому й не тримають зла одне на одного. Він публічно подякував колишній за щасливе сімейне життя та доньку Діану, яку виховував як рідну.

"Я безмежно вдячний їй за понад двадцять років, що ми пройшли разом. За любов, за мудрість, за опору. Вдячний за нашу доньку Діану. Вдячний за все. Життя продовжується", – написав лідер гурту "Океан Ельзи".

Святослав Вакарчук побажав Лялі Фонарьовій "достатньо щасливих моментів" і додав, що не відповідатиме на додаткові запитання, що стосуватимуться їхнього розриву.

Що відомо про шлюб Святослава Вакарчука і Лялі Фонарьової:

  • З 44-річною стилісткою Лялею Фонарьовою лідер гурту "Океан Ельзи" познайомився в студентські роки. Вони були разом понад 20 років, однак чи одружилися офіційно – досі невідомо, адже Вакарчук завжди майстерно уникав запитань, які стосувалися його особистого життя.
  • Ляля Фонарьова працювала стилісткою та арт-директор популярного колективу й була єдиною музою і любов'ю Святослава Вакарчука. Саме їй музикант присвятив пісні "Коко Шанель", "911" і "Друг", як згадував раніше 24 канал.
  • За понад 20 років цивільного союзу в пари не народилося спільних дітей, однак доньку дружини від першого шлюбу Діану співак прийняв як рідну. Зараз дівчина співпрацює з гуртом "Океан Ельзи" та створила кліп на пісню "Знову".