Організаторкою зустрічі, яка присвячена розширенню прав і можливостей жінок, стала подруга принцеси Беатріс. Відтак королівська персона не змогла проігнорувати подію. ЛаПорше зробила миле фото з вагітною онукою Її Величності та зізналась, що вони дуже близькі.

До теми Чоловік принцеси Беатріс зачарував знімком пари у річницю весілля

"Вона у своїй офіційній ролі принцеси. Ви всі можете знати її як принцесу Беатріс Йоркську з британської королівської родини. Але для мене вона залишається дівчиною, на ім'я Беа", – зворушливо написала організаторка світського заходу.

Образ вагітної принцеси Беатріс

Для публічної появи онука королеви Єлизавети ІІ обрала елегантний look. Вона одягла чорну сукню в крихітні білі зірочки, які скидалися на горох. Це вбрання від французького бренду Maje. Кокетливості йому додали прозорі рукави та плісирований низ.

Легка сукня чудово підкреслила вагітний животик принцеси Беатріс, який помітно збільшився з моменту її останнього виходу у світ. До слова, вона не приховує округлі форми за об'ємним одягом, демонструючи розкішні вбрання для вагітних.

Вагітна принцеса Беатріс на заході / Фото з твіттеру LaPorsche

Вагітна принцеса Беатріс на заході / Фото з твіттеру LaPorsche

Що відомо про першу вагітність принцеси Беатріс

  • Про те, що Беатріс вперше стане мамою, стало відомо в травні, через десять місяців після таємного весілля з Едоардо Мапеллі Моцці.
  • Первісток подружжя отримає титул, якого не має ані син принца Гаррі Арчі, ані син принцеси Євгенії Август. Все тому, що коханий Беатріс – італійський граф. Так, син пари стане графом, а донька – нобілі донною.