Як повідомили у BBC, креативним директором конкурсу стане Ден Шиптон, який раніше працював над концертними шоу Little Mix, Ava Max і поставив номер для Сема Райдера на Євробаченні-2022. За музичне оформлення відповідатиме Коджо Самуель (шоу Ріти Ори та інших), за сцену та декорації – Хуліо Хімеде (Греммі, MTV та інші премії), звукорежисером трансляції та дизайнером зі світла стануть лауреати премії BAFTA Роберт Едвардс і Тім Раутледж.

Цікаво Результати голосування фіналу Національного відбору на Євробачення-2023

Виробництвом півфіналів та гранд-фіналу займуться три режисери – Річард Валентайн, Оллі Бартлетті та Ніккі Парсонс, які працювали з концертними шоу перших зірок світу та навіть королівської сім'ї Великої Британії.Щодо українця, то він з українською командою відповідатимуть за усе візуальне відображення України на конкурсі Євробачення.

Моя особиста творча місія – створювати красу і я обіцяю, що вся краса і вся масштабність української культури та мистецтва будуть максимально проявленні. Мені дуже хочеться зробити так, щоб європейські глядачі змогли відійти від шаблонних уявлень про Україну. Хочу показати нашу країну сучасною, але водночас автентичною. Спільно із командою BBC ми працюємо над елементами шоу вже майже 3 місяці. І впевнений, це шоу вразить кожного глядача, а Україна буде показана глибоко та чесно!
– розповів Герман Нєнов у фейсбуці.

Додамо, що Герман Нєнов – український режисер-постановник, кліпмейкер та креативний продюсер. Свого часу він поставив концертне шоу Олі Полякової "Королева ночі", номери для премії M1 Music Awards та YUNA, знімав кліпи для Ірини Білик, Злати Огневич, Наталії Могилевської, Анни Трінчер, працював із Євгеном Хмарою, NK, Тіною Кароль і Златою Огнєвіч, а також працював над телепроєктами "Дивовижні люди", "Привіт, 20-ті" та "Ігри талантів".


Герман Нєнов став режисером від України, який долучиться до Євробачення у Британії / Фото з фейсбуку митця

Євробачення-2023: все, що варто знати

  • 17 грудня в Україні пройшов Національний відбір Євробачення-2023, де українці та судді обрали за представника від країни гурт TVORCHI. Вони виступлять із піснею Heart of Steal.
  • У 2022 році у Турині, Італія, перемогу здобув український гурт Kalush Orchestra з піснею Stefania. Але через російсько-українську війну Європейська мовна спілка вирішила перенести конкурс з України у Велику Британію. Саме звідти друге місце на конкурсі отримав британець Сем Райдер.
  • Коли стало відомо офіційно, що захід пройде у Ліверпулі, Сем заявив, що "це буде українська вечірка в Британії", куди зможуть приїхати люди з усього світу.
  • З нових правил – у конкурсі тепер зможуть голосувати глядачі з усіх країн світу, не лише з країн-учасниць Євробачення. Цьогоріч таких буде 37 країн.
  • Перший та другий півфінали Євробачення-2023 відбудуться 9 та 11 травня, а фінал — 13 травня 2023 року.