Проведення Євробачення-2023 у Великій Британії іноземним журналістам прокоментував лідер Kalush Orchestra Олег Псюк. Він вдячний британцям, що ті солідарні з Україною і готові влаштувати грандіозне шоу від нашого імені.

Читайте також "Були консультації з урядом та BBC": що каже про Євробачення у Британії Ткаченко

Kalush Orchestra подякував Великій Британії за Євробачення-2023

Звичайно, нам дуже сумно, що пісенний конкурс Євробачення наступного року не відбудеться в Україні. Але ми вдячні Великій Британії за солідарність і згоду провести захід на підтримку нашої країни. Ми сподіваємося, що Євробачення-2023 матиме український колорит і прославлятиме нашу прекрасну, унікальну культуру,
– висловився лідер Kalush Orchestra.

Він вірить, що наступного року Україна знову переможе на Євробаченні й привезе пісенний конкурс під своє мирне небо.

"Ми, своєю чергою, докладемо всіх зусиль, щоб допомогти Україні знову перемогти наступного року, щоб Євробачення-2024 могло відбутися в мирній країні", – каже Олег Псюк.

Як гурт Kalush Orchestra відреагував спочатку

  • У день, коли Європейська мовна спілка відмовилася проводити Євробачення-2023 в Україні, директор Kalush Orchestra Микола Кучерявий у коментарі 24 каналу заявив: "Моя позиція – проводити Євробачення в Україні! Ми вигравали не заради кубка, а заради миру для проведення. Краще, аби 40 країн-учасниць допомогли встановити мир в Україні, а не шукали легких шляхів перенести конкурс".
  • Сам же Олег Псюк обіцяв, що робитиме все, аби повернути пісенний конкурс в Україну. "Наша команда дуже розчарована рішенням EBU. Маємо велику надію, що це можливо якось змінити. Ми дуже хочемо провести це Євробачення в Україні, наші ЗСУ зроблять усе можливе, щоб це було безпечно для всіх. Тому просимо EBU й усіх, хто приймає рішення, дати нам трошки часу. Ми вам докажемо, що все буде так, як має бути".